Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is szoktátok ezeket csinálni?

Ti is szoktátok ezeket csinálni?

Figyelt kérdés

Tegnal találtam egy kérdést amin rengetegen egyensúlyba akarták hozni a lábukat stb.

Pl:

Ha a járdán vannak csíkok azokat mindig átlépik de ha az egyikkel mégis rálépnek akkor amásikkal is rákell😂

Meg ha véletlen megcsosszan a lábuk akkor a másikat meg kell csosszantani de ha nem pont úgy sikerül a másikat megint XD

Meg ha meg vakarják a fejüket a másikkal is meg kell(kezükkel)

És arra vagyok kíváncsi hogy rajtuk és rajtam kívül csinálja ezt még valaki?mert lesz egy klubbunk az oldalon amibe a "lábcsoszogtatók" mind beiratkozhatnak.


2019. aug. 25. 16:26
 1/4 A kérdező kommentje:

A helyesírási hibákért bocs


*Tegnap

2019. aug. 25. 16:26
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ezt a vonalon lépkedőset szoktam, de a többi elég kényszeresnek tűnik
2019. aug. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én régen csináltam hasonló dolgokat (pl.: pont a 3. lépéssel kell átlépnem a másik betontömbre (rengeteg problémám adódott ezzel, ha új környéken jártam, és fele akkora tömbök voltak XD , vagy ott volt az is, hogy az egyik oldalon (azt hiszem jobb oldalt) mehettem reggel/délelőtt, a másik oldalon (bal), ott pedig délután. Ezzel csak az volt a gond, hogy mindig a napos oldalon mentem XD)

De abbahagytam... Szórakoztatóak voltak, de feleslegesek is... Azóta már nem is szeretek annyira sétálgatni. :(

2019. aug. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak ilyen hülyeségeim.. Főleg itthon ülve magányosan egész nap.. Ha az egyikkel ez van muszáj a másikkal is :'D

18f

2019. aug. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!