Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti mit szóktatok a testvéretek...

Ti mit szóktatok a testvéretekel csinálni?

Figyelt kérdés
(Édes,mostoha vagy fél testvéretek?) Nemet és kort is :DD (Én [15/l] az édes öcsémmel [13/F] ,mostoha húgomal [9/l] fél tesóimmal [4/L,2/F] sétálni szoktunk meg legózni, szóval nem sok mindent.Kíváncsi vagyok más testvérpárok mivel töltik el együtt az idõt,hogy lássam másoknak milyen a kapcsolata [kíváncsi lettem] és ha kapok valami ötletet,hogy mit még csinálhatnánk együtt ha nem is a kisebbekel de a mostohahúgomal és az öcsémmel.):)
2015. dec. 7. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Verekedni, azt 50 éves korig lehet.
2015. dec. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Igen, a verekedés jó dolog, mi még a mai napig püföljük egymást a bátyámmal (ő 24, én 21).

Fiatalabb korunkban nagyon sokat hülyültük, buta zenékre táncoltunk és hasonlók. Moziba is gyakran jártunk, illetve olyan klasszikus sorozatokat néztünk, mint a South Park és a Family Guy.

2015. dec. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgetni, játszani LOL-t, Hearthstone-t, veszekedni. Verekedni már nem szoktunk :D Néha tanulunk is együtt.

Én 19L, ő 17F, édestestvérek vagyunk

2015. dec. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
beszélgetni, tanulni, enni
2015. dec. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a lábán lefele szoktam lógatni a tesómat, meg dobálgatni össze vissza XD Ő 1 éves én meg 19.

Na amúgy viccet félre téve, ő még nem olyan nagy gyerek így nem is szoktam sokat lenni vele, mert nem tudok vele mit kezdeni. Mindennap játszok vele egy 10-20 percet ilyeneket, hogy "Hol baba? ITT A BABAXD" meg hasonlókat, néha kicsit dobálgatom a levegőbe ő meg kacarászik...Szóval vele még nem lehet nagyon mit kezdeni, de ha nagyobb lesz akkor veszek neki egy nagy LCD TV-t meg egy Xboxot és megtanítom játszni és majd csapatjuk együtt, mint én régen! :D Amúgy féltestvérem nekem is.

2015. dec. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem eleg rossz a kapcsolatom a hugommal. Mi utaljuk egymast, szoval mi veszekedni szoktunk,es egy hazban aludni. Ennyi.
2015. dec. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!