Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Éreztetek már lelkiismeretfurd...

Éreztetek már lelkiismeretfurdalást ha valakit kibeszéltetek aki tulajdonképpen nem kedveltek?

Figyelt kérdés

olyan hülye az ember néha, én hajlamos vagyok megsajnálni embereket, akikkel addig nem szimpatizáltam.

tudom, hogy miért nem szimpatizálok vele és amit gondoltam róla az be is jött, de tulajdonképpen elkezdtem azon agyalni, hogy nem látok bele az életébe és lehet azért csinál hülyeségeket mert rossz családi háttere van és csak menekülni akar onnan. Na mindegy , mindenesetre jobban járok ha ezentúl elterelem a témát ha szóba jön ez a kis hölgy mert most még nekem van lelkiismeretfurdalásos, hogy elmondtam valakinek, hogy nem szimpatikus.

Illetve párom elmondott egy titkot vele kapcsolatban annak az illetőnek (többek közt pont azt amiért nem szimpatikus a leányzó) és most még kajak ezért is sajnálom, hogy így ki lett beszélve.

Pedig ártani nem ártott , hacsak nem a flörtölés a párunkkal annak számít de tulajdonképpen ez miatt felesleges már rá haragudnom mert páromnak nem kellene ..illetve ha mégis akkor úgy gondolnám, hogy jobb is ha vége.

Szóval nem is tudom más is érzett már ilyet?

Alapból kedvelem az embereket általában, nagyon ritka amikor valaki ennyire nem szimpatikus, talán pont ezért tudom ezt most nehezen kezelni.


2019. aug. 26. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon jó szabály az, hogy nem beszélünk másról a távollétében. Ezzel sok rossz érzést meg lehet spórolni és kiemelkedhetsz kishazánk átlagából is.
2019. aug. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Nyílván azt beszélem ki, akit nem kedvelek.
2019. aug. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem szimpi, akkor nem érdemes rá energiát fordítani. Nincs igazam? Szájhagyomány útján sok minden terjedhet, ami a valós információ, az kevesebb emberhez jut el.
2019. aug. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem. Ellenben tudom, hogy nem helyes, így már csak nagyon-nagyon ritkán beszélek ki valakit
2019. aug. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!