Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akkor most tulajdonképpen még...

Akkor most tulajdonképpen még mindig jó?

Figyelt kérdés
2,5 évvel ezelőtt vettem egy nagyon klafa farmert a derék résznél felül ilyen cipzaros a tetején gombbal,és akkor rám jött de nem emlekszem h egybol-e de asszem ott is kicsit szenvedtem vele mert nyaron vettem és meg lehettem izzadva,erre most is felvettem az elején nagyon nehezen ment mert fürdés után voltam és meg a fehernemum vizes volt amire ra vettem de miután magamra erolkodtem tok hol nézett ki és fel tudtam húzni kicsit nehezkesen a cipzart de utána miután felvettem nagyon jo volt és nem ment le a cipzar stb :D tehát akkor ez a gatya meg mindig jo rám? :D úgy ertem ha rám jon be tudhatom a fürdés utáni vizességnek h nehezebben jött fel?:D és akkor most szerintetek jo rám? Hordhatom? :D
2019. febr. 28. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Komolyan át kellett gondolnom, hogy ez a kérdés érdemel-e választ.

1,Miért nem próbálod fel úgy, hogy nem vagy vizes?

2,Ha kényelmes és nem reped szét, akkor miért ne hordhatnád?

2019. febr. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha egy harisnyát is kínszenvedés fürdés után felvenni, akkor a nadrág miért lenne másképp, ha nem egy pamut macinaci?


Ha tudod viselni viseld. Szerintem azt te érezni fogod ha nem jó rád. Ugyanis nem lesz jó rád ha nem lesz jó rád... :D

2019. márc. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Törölközz meg, ártasz a bőrödnek, ha nem törölközöl meg. Nem csak kiszáradhat, még durvább is lehet.

A nadrágoknál még a csípődnél,vagy szal ahol a nadrág teteje van, oda még a tested mellé legalább két ujjadnak be kell férnie. Pár éve mondta ezt egy ilyen stylist a tv-ben.

2019. márc. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

*Amúgy pl,ha nagyon nyom a gatya, akkor többször is kell elmenned pisilni, érthető okokból. Ne nyomorgasd a belsőszerveidet. Ha túl szűk, ne hordjad.


Ott amúgy a stylistosnál a stylist-csaj egy olyat kommentált (ellenpéldának ez), hogy volt ott egy másik csaj és neki nemhogy két ujjat, de még egy fogpiszkálót se lehetett már bedugni maga mellé; szal neki előnytelen volt már az a nadrág, nem az ő mérete volt.

2019. márc. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!