Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nincs az embereknek...

Miért nincs az embereknek semmi humorérzékük?

Figyelt kérdés
Bődületes baromságra válaszolok egy hatalmas hülyeséget, egyértelműen poénnak szánt marhaságot. A fele kommentben ellezdik magyarázni hót komolyan, hogy az nem úgy van ám. A többiek meg felháborodott privátokat írogatnak. Hihetetlen, komolyan. Senki nem érti a vicceket?

2019. aug. 27. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Írásban minden félreérthető. És félre is értik, én is szoktam, az enyémet is rendszeresen félreértik.


Élőszóban ott a hangsúly, a hangnem és a mimikád is(jó esetben, nem halál komoly arccal adod elő), ami segít a másiknak, hogy most viccelsz.

Írásban ezek nincsennek meg, ezért vannak a szmájlik, amit nem kell tulzásbna vinni, de ilyenkor jó ha van. (én se használom, de megszívtam már sokszor, úgyhogy nem ártana)

2019. aug. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Jo kerdes, en is ezt tapasztaltam. Tenyleg kilatszik az irasombol, hogy poen, de lepontoznak… Örülök, hogy nem vagyok ezzel egyedül, mar kezdtem azt hinni, hogy nekem nincs humorerzekem :D
2019. aug. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
A humorhoz intelligencia kell, az emberek döntő többsége pedig irtó ostoba. Meg se értik.
2019. aug. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy te poénnak szánod, de amennyi hülyeséged az emberek teljesen komolyan előadnak, nem könnyű eldönteni, hogy ki viccelődik, és ki gondolja komolyan.
2019. aug. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor segít egy smiley, vagy egy rövid mondatocska a mondat végén, hogy felfogják a poént.


Ha csak "faarccal" begépeled a poént, akkor simán lehet hogy csak hülyének néznek és korrigálnak.

2019. aug. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez csa èlő beszèdben menő.
2019. aug. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Velem is meg szokott történni, és nem értek egyet azzal, hogy feltétlenül látni kell élőben azt, aki poénkodik. Rengeteg esetben ordít a kommentről, hogy komolyan nem gondolhatták, akkora baromság, és úgy is van megfogalmazva.
2019. aug. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!