Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyes embereknek miért nincs...

Egyes embereknek miért nincs melegük 40 fokban kabátban?

Figyelt kérdés
Tudjátok milyen típusú emberekre gondolok :D Terepszínű bundás kabát, fehér cipő, biztos láttatok már ilyet. Valamelyik nap egy ilyen gyereket láttam 40 fokban sétálgatni, mikor én majdnem megdöglöttem trikóban és rövidgatyában. Meg instagramra kitette egy évfolyamátrsam, ahogy 40 fokban a balatonparton áll térdig érő pulóverben meg rövidgatyában. Ők ennyire ragaszkodnak a "divathoz", vagy tényleg nincs melegük? :D

2019. aug. 22. 13:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Ezt én se értem, múltkor egy szöke csajt làttam bördzsekiben, hihetetlen.
2019. aug. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Nincs melege gondolom

Én kb a -10 és a +25 közt ugyanazt hordom, nincs télikabátom se, + 25 felett meg hosszú ujjú helyett néha rövidet veszek fel, vagy egy lazább hosszujjút, mert nem akarok leégni

2019. aug. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nincs melegük, viszont én még átlag ruhákat hordó embert soha nem láttam nyáron kabátban, csak ilyen "divat" követő embereket.
2019. aug. 22. 13:50
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Akkor még nem találkoztál velem XD
2019. aug. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj ki Mondocon-ra, ott nyáron páncélruhában vannak egyes arcok. 😁
2019. aug. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

Én ma egy kajak semmilyen, kopaszodó átlagfazont láttam cipzáros pulcsiban. Én meg izzadtam ruhában.


Amúgy meg nem nagyon izgat, mert engem az ellenkezője basz fel, mikor mindenki nyávog nekem, hogy "jaj, nem fááázol???".

2019. aug. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az engem is, télen simán elvagyok pulóverben :D
2019. aug. 22. 15:21
 8/11 anonim ***** válasza:
MErt az outfitje része.
2019. aug. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy Afrikában, valamelyik sivatagban nyaraltak húzamosabb ideig, hazajöttek és az ottani meleghez képest hidegnek érzik a 30-35 fokot :D Egyébként ilyen előfordulhat?
2019. aug. 23. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Már ne is haragudjon senki, de idén alig volt rajtam rövidujjú póló, mert az eddigiekhez képest ez szinte jégkorszaki nyár volt. A shortokról, haskidobós ruhákról ne is beszéljünk, de nem ez a lényeg.

A 20 kilós fogyásom óta (igaz, ez már 3-4 éve volt) egyszerűen kórosan fázós lettem. Nem tudom, ezt mi okozza, de 30 fok alatt képes vagyok megfázni, ha nem öltözöm fel rendesen.

Továbbá ebben az évben történt egy nem túl kellemes baleset a hangszalagjaimmal, így kényszeresen figyelek arra, hogy a hangom épségét megőrízzem.

Egyébként ezen a területen tanulok/dolgozom, így nem lehetek könnyelmű ezzel kapcsolatban, mert nem történhet meg újra.

Tudom, betegesnek tűnik, de én meg azokat az embereket nem értettem soha, akik 15 fokban félmeztetenül pózolnak a haverjaikkal egy Instaposzt vagy fesztivál kedvéért.

Még amikor senki nem jósol hűvös időt, akkor is viszek magammal egy bőrdzsekit és sálat, mert “soha nem lehetek elég biztos abban, hogy nem fogok fázni”.

2019. aug. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!