Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen az ideálod?

Milyen az ideálod?

Figyelt kérdés

Külsőleg-belsőleg.

A korod és a nemed is írd le, kérlek! :) Ne szítsunk vitát, fogadjuk el, hogy minden embernek más-és más tetszik.



2019. aug. 27. 13:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Alacsony, husis lány. Kedves és szószátyár. 28/f
2019. aug. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mila Kunis mondjuk elég jó (lenne).

40/ F

2019. aug. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kulso: legalabb 173 centimeter, sotet haju, szemszin akarmilyen, enyhen izmos. Belso: elfogado, huseges, oszinte!
2019. aug. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ja es 25/l
2019. aug. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Legyen pinája

18/f

2019. aug. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Alacsony, vékony/sovány, szemszín teljesen mindegy, ahogy a haj is. Kifejezetten fehér bőr nagyon tetszik. Kis lábak, kezek. - De ez mellékes :D.


Őszinte, kedves, hűséges, intelligens, segítőkész, és hasonló pozitív tulajdonságok. Előnyt jelent, ha szeret sportolni, és nyitott új dolgok felfedezésére.


19/F

2019. aug. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

Most leírom azt a személyt, aki valóban az álomfiú lenne számomra, persze tudom, hogy ezeket a vágyaimat úgyis el kell majd engednem, de lássuk: Sötétbarna haj, kék szem, legalább 180cm magas, vékony, nem kigyúrt. Belsőre visszahúzódó, érzelmes srác, nem fél kimutatni az érzéseit, ugyanakkor képes kiállni magáért, kellőképpen határozott tud lenni, amikor a helyzet megkívánja. Legyen kedves, őszinte, ragaszkodó, elfogadó, hűséges, önmagamért szeressen. Ne a testiség miatt legyen velem és ne azért, mert lány vagyok, hanem, mint embert szeressen.

Örülnék, ha benne is lenne egy kis kalandvágy és együtt csodaszép helyeket fedezhetnénk fel. :)


18/L

2019. aug. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
7-es, ha nem lennék 170 cm, barna szemű és tőled 7 évvel idősebb, most úgy rád írnék :/ A többi pontban én nagyjából magamra ismertem.
2019. aug. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2019. aug. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#8, Én is ráírnék, mert a szemszín kivételével, minden illik rám. De hát az utóbbi tapasztalataimat szem előtt tartva, elment a kedvem az ismerkedéstől. :D


#6 voltam.

2019. aug. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!