Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Komolyan tudtok venni olyan...

Komolyan tudtok venni olyan embert aki felmondást lenget be többször de aztán sose mond fel és utána tagad hogy ő ilyet sose mondott?

Figyelt kérdés

Hogy kezelnétek ilyen „kollegát"? Sokadik alkalommal mindenki által hallhatóan felmondást lenget be (felmondok, holnapra itt lesz a papír kész elegem volt, 30 nap és nem jövök stb) majd aztán persze nem mond fel és amikor rákérdezünk hogy mi a helyzet TAGAD és hüléynek nézne mindenkit. „Ééééééén? Ééééén ilyet sose sose mondtam“ állítja. de héát vagyunk itt 20-an mind hallottuk! „ne állítson ilyet én ilyet sose mondtam soha soha soha nem és nem és nem“

És akkor egyre többen jönnek oda hogy bocsesz én is hallottam én is én is... erre elvonul hogy „roha***t szemét kollegák“ és kész.


Hogyan kezelnétek egy elmeháborodottat?


2019. aug. 28. 07:31
 1/4 anonim válasza:
Minek vele leállni vitázni, hogy de mondtad, hallottuk? Majd ha a kutya nem törődik vele, abbahagyja.
2019. aug. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugi Balázs, nyugi. Alapítványi sulit bezárták?
2019. aug. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a volt fönököm volt ilyen típus. Még vitázni sem lehetett vele ugyanis a vitáiba is olyan kitalációkat font bele, hogy az volt az a szint,hogy nem ezzel még beszélni sem lehet.
2019. aug. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pont anniyra veszem komolyan az ilyen embereket, mint téged. Ennyi idő alatt már igazán jöhetnél valami kreatívabbal..
2019. aug. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!