Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 5 éves a kisfiam és egyedül...

5 éves a kisfiam és egyedül nem tud elaludni utána os átjárkal többször éjjel. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
1 éve költöztünk új helyre és lett külön szobája. Tesó is született de már 8 hónapja. Az elején nehezebbre számítottam de szépen beszokott a szobájába. Kellett kis fény mese aztán aludt. Aztán egyre rosszabb lett. Már mese nagy fény simogatás éneklés addig míg el nem alszik de így is átjön többször éjjel hogy fél nem tud aludni. Mivel a kicsi sem alszik valami jól nem tudok átmenni. Sokszor alszik itt de szeretném ha ott aludna a saját szobájában. Apa mellett szokott néha a vendégszobában de ez jó megoldás így nem tanul meg egyedül. Mit kell ilyenkor tenni?
2019. júl. 28. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Marmint az o apukaja mellett a vendegszobaban vagy a tied mellett?

Ennyi idosen nekem is volt ilyen korszakom, anya atjott hogy velem alszik en meg a ruhajaba is csimpaszkodtam hogy felkeljek ha elmenne mellolem de vegul mindig egyedul keltem😂nagy csalodas volt. Mamam utana rendszeresen atjott velem aludni kapta is az ivet miatta, aztan egyszer csak elkezdtem igenyelni az egyedul alvast. Magamtol leszoktam errol

2019. júl. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mármint a férjemmel. Csak az a gond ha egyedül lenne akkor ha felkel akkor átmegyek és simogatom meg újra elaltatom de a kicsi mellett nem tudok.
2019. júl. 28. 20:36
 3/3 anonim ***** válasza:
86%
Ferjed aludjon veled meg a kicsivel mondjatok meg a nagyobbiknak hogy apanak anya mellett a helye,o meg mar tul nagyfiu ahhoz hogy kozetek bebujjon. De ugy gondolom a kicsi miatt is lehet hogy veletek akar aludni, mondvan a pici mellett is ott vagytok, meg hogy vele is legyen "foglalkozva" viszont ha sokszor felkel ejjel lehet remalmai vannak es azert fel...
2019. júl. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!