Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azt hogy lehet kibírni, hogy...

Azt hogy lehet kibírni, hogy napi szintem többször sírásig elhord mindennek apám? Vagy én vagyok a gyenge? Utána meg ő nem szól hozzám.

Figyelt kérdés

Oké, hogy néha leszakad valakinél a cérna, de ez durva... Utál és nem bír elviselni.

Ma éppen aludt délután, mikor megeredt az eső. Előtte 2 órával már mondtam neki. Mire összeszedte a szerszámait, elázott. Én is.

Mimden utolsó sz.@rházi szemétnek elhordott, mertegeredt az eső. Már bőgtem, hogy erről nem tehetek..

De amúgy most "büntiben" vagyok amúgy is, mert 1,5 hete el merészeltem törni a kezemet. Természetesen direkt. El sem mpndtam volna neki, de észrevette, hogy orvosnál voltam... Utolsó szerencsétlen p..szok, ostoba dög, meg agyonkéne verni, beverem a szádat, direkt csináltad, hogy ne kelljen dolgozni menni, megöllek, kikaparom a szemedet". Ezek napi szinten mennek. Azóta meg brutális.

Például, leesett egy tányér, anyám fpgta le, mert jött nekem, hogy meg fog ölni. Meg tavaly volt pont igyanilyenkor, hogy elkaptam egy vírust és 1 hónapig köhögtem. Hányásig, semmilyen gyógyszer nem használt... Mikor elmúlt közölte, hogy eljátszottam,hogy ne kelljen diákmunkára mennem... Soha, semmilyen betegséget nem játszottam el, sajnos volt elég... Ha mégegyzser ezt csinálom, megöl, nem érdekli, hogy a mentő visz el, vagy börtönbe megy érte. Úgyhpgy most a törés miatt mimden nap ezt hallgatom. De amúgy is sokszor.


Utál, nem bír elviselni. Ha nincs ott anyám, még olyanokat is kiabál, hogy álljak ki az útszélére,meg milyen jó ch...rva lenne belőlem.


Komolyan gyűlöl és ölni is képes lenne.


Lehet én vagyok a gyenge, de ez napi szinten szerintem mimdenkit kicsinálna. Szó sincs róla, hogy néha más baja van, vagy rossz napja, felhúzta valaki...

Nem bír elviselni, meg én lány vagyok, az a legnagyobb baj. 50 év van köztünk, ami nem is egészséges. Anyukám 12 évvel fiatalabb.


2019. jún. 27. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Még mindig otthon laksz?
2019. jún. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Aga
2019. jún. 27. 16:42
 3/7 anonim válasza:

Anyud miért van vele együtt, ha ilyen? Nem tudtok elszakadni tőle valahogy? Hány éves vagy?


Ez nem gyengeség, ezt egészséges ember nem bírja elviselni. :(

Sok kitartást kívánok neked és remélem, hogy sikerül eltűntetni őt az életedből.

2019. jún. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22 éves. Az anyja sem normálisabb sokkal.
2019. jún. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valahogy el kellene költöznöd. Ha nem dolgozol még, akkor nehéz lesz. Ha dolgozol, akkor próbálj meg másik lánnyal összefogva kivenni valami kis albérletet. Ennél még a munkásszálló is jobb.
2019. jún. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én apám is ilyen volt. Egyszer úgy kiborított, hogy muszály volt megvernem, aztán leszált a magas lóról. De te lány vagy, csak a költözés marad.
2019. jún. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudim drága az albérlet de valahogy el kell költöznöd és mwgszíkítani a kapcsolatot ezzel az állattal,mert rá fogsz menni pszichikailag és fizikailag is. Egyetemre nem akarsz menni? Mehetnél kollégiumba és diákmubkát vállalhatnál abból talán tudnád fizetni a kolit. Diákhitel is van. A

Utána könnyebben találnál jól fizetőmunkát. Hátha lenne egy párod vagy barátnők akikkel össze tudnátok költözni. Sajnos bármilyen nehéz ebben a helyzetben az egyetlen megoldás ha elköltözöl és legjobb lenne ha a szüleid nen tudnák hova! Az apád nem fog megváltozni soha! Ebbe ne reménykedj!

2019. jún. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!