Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy nyugtassam meg magam?...

Hogy nyugtassam meg magam? Túl reagálom vagy ilyenekből tényleg adódhatnak problémáim?

Figyelt kérdés

Lehet a nyár miatt van ez és túl sok időm van gondolkodni, de csak azon tudok agyalni, hogy miket csináltam régen gyerekként a neten, illetve mi lesz, ha valami olyat is akár, aminek a későbbiekben lehet következménye. Gondolok itt olyanra, hogy sokszor blogokat írtam, nyilván kitalált történeteket csak így szórakozásból akkoriban sokan csinálták ezt. Videókat is készítettem hozzá, amit egy-egy sorozatból vagy filmből vágtam össze alatta zenével. Már nem is emlékszem, hogy melyek voltak ezek, vagy hogy egyáltalán megosztottam őket vagy sem, illetve hogy a blogokat töröltem-e. Most így utólag azon görcsölök, ha valami fent maradt a neten, és netalán jogsértő (gondolok itt akár szerzői jogra), akkor annak utólag lehet bármi következménye azon kívül, hogy bannolnak egyes oldalakról? (amit nem bánnék)

Illetve még ezekhez hasonló dolgok jutnak eszembe és akár milyen nevetséges, most nagyon rágörcsöltem a témára és fogalmam sincs hogy nyugtassam meg magam, illetve egyáltalán megnyugodhatok-e, és nem fog egyszer valami szerencsétlenségem miatt millás büntetés megjelenni a postaládában.:(

Ha bármi ilyenből gondom lenne mennyit számít a tény, hogy még gyerek voltam?


2019. aug. 28. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz baj. Ha bármi jogsértő, azt törlik és kész.
2019. aug. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Uh, köszönöm a választ, ezzel megnyugtattál!:)
2019. aug. 28. 17:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baj. Ha olyat tettel volna sztem vartak volna ennyit h megbuntessenek? Radkattantak volna mar regen.
2019. aug. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*szted
2019. aug. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt annyian megcsinálták már, hogy senkinek nincs kapacitása ezzel foglalkozni.


Általában azt büntetik, amivel illegálisan pénzt keresnek.

Te szorongsz, és csak megideologizálod, hogy miért.

2019. aug. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tényleg félek, hogy akár bármi más marhaságot csináltam, gyerekként sokszor elborult az agyam így utólag visszagondolva. A valóságban is csináltam hülyeségeket, akkor gondolom a neten kétszer nagyobbra is számíthatok. Teljesen más személyiségem volt akkoriban.


Viszont tényleg mindig találok ehhez hasonló dolgokat, ami miatt képes vagyok napokig nem aludni, és nem igazán tudom eldönteni, hogy mennyire reális a félelem.


Köszönöm a válaszokat!:)

2019. aug. 28. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!