Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kell kezelni amikor...

Hogyan kell kezelni amikor bànat ért amit tud a bnöd es erre az orrod ala dörgöli a cukormaz eletét?

Figyelt kérdés

Eszembe jut egy sztory.


Amikor fösulin eljegyzett a baratom pont akkor volt oszttarsam es egyben bnöm szakitas, nagyon ki volt bukva.

Hàt en nem dörgöltem az orra alà hogy amugy engem meg eljegyeztek..


Vagy volt h csaladtagnak vettem ajit de csunyan összevesztünk de ugy gondoltam attol még atadom hisz szeretetböl neki vettem. Kövi alkalommal ugyanez a csaladtag egy veszekedesnel hozzam vagja hogy akart adni vmit es azert sem adja àt es hibaztat tovabb, veszekedik tovabb


Most:

Rolam tudjak hogy kicsit nagyon elcsuszott most sokminden (maganelet ez az)millio problema, erre külön felkeresnek beszamolni dicsekedni az életükkel.



Kezdem ugy erezni mintha késeket döfködnének belém szandekkal.


Szomoru vagyok kilatastalan erre baratok a kèpembe nevetnek hogy nekik milyen jo, holott tudjàk mi van velem, es külön ezert felkeresnek. Dicsekedni. Amikor rossz passzban vagyok es tudjàk.

Es alapvetöen sztem vigaszra batoritasra van szüksege ilyen passzban valakinek ha màr eleve kéretlenül felkeresik.



Szoval en alapbol szolidrizalok azzal akinek faj vmi, empatiat nyujtok, megbocsajtok ha kell, màsok ha en vagyok igy, neki allnak az eröst, a gyöztest jatszani elöttem, a dicsekvöt. Empatia zero.


Hogyan lehet az ilyen "tàmadàsokat"kivedeni?


2019. aug. 28. 21:43
 1/6 A kérdező kommentje:

*sztori

*bnöm szakitas alatt volt

2019. aug. 28. 21:44
 2/6 huzoro ***** válasza:
94%

Szívesen adnék tanácsot, ha el tudnám olvasni amit írni akartál.

Fogalmazás, helyesírás kritikán aluli!

FŐISKOLA?

Ma ez a szint?

2019. aug. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A telo tul hosszu ideig vält a karakterek között.

Elirasokat javitottam fentebb.


Most a tartalom a lenyeg.

Aki igy is képes az értö olvasasra megköszönöm.

2019. aug. 28. 22:04
 4/6 anonim ***** válasza:
96%

Sztory, aji, kövi, bnöm, vki.


Basszus, kifolyt a szemem mire elolvastam és esett az IQ-m is. -.-


Egyébként baromi egyszerű: kerülni kell az ilyen emberek társaságát.

2019. aug. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez a szint fősulin, de az arcuk akkora, mint a ház, mert ő értelmiségi a szutyok kis büfé-ruhatár szakával... És telefono is lehet normálisan írni.
2019. aug. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Talán igazságtalannak tűnik amit írsz, de leírok egy másik perspektívát.


Van egy bátyám, aki mindig hihetetlenül bunkó volt velem. Ha ideges volt üvöltött, fenyegetett, volt hogy fizikailag is bántani próbált. Amikor viszont karácsony van, hirtelen meglágyul a szíve két napra, és oda próbál adni egy ajándékot. Amikor elutasítottam, és ha segítség kellett neki leszartam, akkor csodálkozott, és teljesen ki volt akadva hogy én hogy bánok vele.


Fogalma sincs arról, ő mit okozott, de amikor segített is akkor is vagy autóval elvitt valahova vagy pénzért vett valamit. Nem törődést adott akkor sem.


És ő nem érti, hogy miért nem beszélek vele hónapok óta, és miért utalom.


Most már olyan emberekkel élek együtt amit én válogatok meg, és érdekes módon senki nem akar nekem rosszat. Kicsit furcsa, hogy te milyen jó vagy, és mégis ennyi ember hirtelen rosszat akar neked.


Biztos vagyok abban hogy neked sincs semmi öntudatod, nem tudod felfogni kinek mit okozol, ráadásul magadat állítod be áldozatnak. Nézz magadba. Minden ami veled történik, megerdemled.

2019. aug. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!