Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért van ilyen rossz ízlése...

Miért van ilyen rossz ízlése az "igazi macsóknak"?

Figyelt kérdés

Leginkább munkahelyen vettem észre de közvetlen környezetemben is) hogy a munkatársak nagy része folyamatosan nyomja a macsó szöveget hogy például Az igazi férfi férfi ételt eszik, férfi dolgokat fogyaszt, férfi ruhát hord, férfiként viselkedik, férfiként tűri a fájdalmat...stb

Ellenben a rádióban a Katy Perry, Lady Gaga, Justin Bieber meg társai mehetnek csak, FB-n is ezeket osztják meg.

Ha rádió akkor még véletlenül sem lehet választani más adót amin alternatív vagy rockosabb zene megy.

Mikor megkérdezem miért ezt szeretik ha akkora macsó alfa hímek, akkor azzal vágnak vissza hogy nekem semmi sem jó meg hogy nekem sz@r az ízlésem ha ezeket nem szeretem.

Most nem akarok másokat elítélni az zenei ízlése alapján csak furcsálom hogy ha ekkora macsók az emberek akkor zeneileg meg miért nem?


Szerintem a cukormázas popzenék egyáltalán nem macsósak vagy férfiasak, ezt úgy merem állítani hogy engem férfi létemre nem érdekel a macsóskodás meg az izmozás hogy többnek mutassam magam.



Köszönöm a válaszokat.



2019. júl. 29. 19:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Azt hallgatják, ami divatos, attól lesznek menők.
2019. júl. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Az a """""férfias"""", ami menő. És most a popzene a menő.
2019. júl. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Extrovertál. Ennek a szónak olvass utána.
2019. júl. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
11%
Hagyjuk már ezt az extovertáltak a macsó hülyék bullshitet.
2019. júl. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Az igazi férfinek egy elidegeníthetetlen jellemzője van, megabiztos a férfiasságában, így pedig a férfiassága magáért beszél. Nem azzal foglalkozik, milyen az igazi ferfi, mit eszik, mit hallgat, stb. Akik ilyenek, azok maguk is kételkednek a saját férfiasságukban, ezt próbálják kimpenzálni.
2019. júl. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

4: nos, minősítés nélkül is el tudod mondani, hogy szerinted azok, akik kifelé irányítják és kintről gyűjtik a mentális energiájukat (extrovertáltak), azoknak a körébe miért nem tartozik az a két csoport, akik 1: felületesen választanak zenét az alapján, hogy külső megítélés (aktuális toplista) mit mond; valamit 2: a macsók, akik kifelé mutatják magukat és külső elismerésért kiáltanak a megjelenésükkel is.

Szóval szerinted ez bullshit, tessék elmenni Warren Norman-hoz és Carl Jung-hoz és reklamálni, hogy szerinted a teljes személyiség-pszichológia egy rakás bika trágya. :)


Vagy tanulj meg ítélet mentesen és érthetően fogalmazni.

2019. júl. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
Mert az introvertáltak nem választanak felületesen zenét és nem akarnak külső elismerést...Ezek a csoportok nem exkluzívan extrovertáltak.
2019. júl. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Amit te mondasz, azt hívják hamis dilemmának. Senki nem írta és állította rajtad kívül, hogy egy introvertált nem választana felületes zenét. Amit állítok, h jóval kevesebb az ilyen, mivel számukra a belső energia a mérvadó és a zene ezt megadhatja. De valóban nem mindenki fogékony a zenére. Vannak introvertáltak,, akik egyáltalán nem hallgatnak semmilyen zenét. És vannak harsány, macsó extrovertáltak is, akik mocskos jó zenét játszanak / hallgatnak.


Ellenben vannak érvek, amiket leírtam, amit ha cáfolni akarsz azt tedd. De ne adj számba szavakat.

A macsók, akik felszínesek, általában felszínesek választanak zenét is és elég keményen extrovertálak.

2019. júl. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Oké, asszem félreértés lesz. Én azt írtam hogy bullshitnek hogy extrovertáltak=macsó hülyék és csak extrovertáltak lehetnek azok, akiknek rossz a zenei ízlésük és kritizálnak másokat a férfiasságuk miatt. Mivel az eredeti komment csak annyit írt, hogy extrovertált, ami valamennyire ezt sugallta, legalábbis számomra. Nem azt mondtam/értettem alatta hogy ezek a csoportok nem tartozhatnak az extrovertáltak közé.

Kérlek ne gyere azzal hogy "Érthetőbben kéne fogalmazni" mert én ugyanúgy félreértettem amit te írtál, szóval kölcsönösen nem értettük meg amit a másik írt.

2019. júl. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#1/9

Mióta leszel "menő" attól hogy olyan zenét hallgatsz amit tinilányok üvöltetnek a telefonjukból a buszmegállóban?!

Ez a fajta zene egyáltalán nem illik bele a macsó létbe.

Nem tartod visszásnak amikor egy magát alfahímnek tartó karakter olyan zenét hallgat amit tiniknek gyártottak hogy még hatékonyabb legyen az agymosás.


Véleményem szerint inkább igénytelenség és lustaság az oka. De ez csak az én véleményem.


Azt nem tudom hogy extrovertált vagy introvertált vagyok-e. Szeretek kommunilálni, szeretek sportolni, kimozdulni. De a zene és az egyéb szellemi táplálékra nagyon érzékeny vagyok.


Ha heti 5 nap napi 8 órában kell ugyanazokat a hitvány igénytelen zenének nevezett fröccsöntött műanyagot hallgatnom, attól rosszul leszek.

2019. júl. 31. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!