Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is gyáva dolog,...

Szerintetek is gyáva dolog, hogy nem szeretek az utcán mankóval közlekedni?

Figyelt kérdés
Egy hete kificamodott a bokám, és a szalag meghúzódott. Most be van fáslizva az egész, és igazából rendes cipőt se tudok rá venni, mert akkora, szóval papucs van rajtam. Ez már szerintem önmagában veszélyes az utcán, lépcsőn, aluljáróban. Mivel eléggé fáj, ezért lassan közlekedek, és 17 éves lányként bizony félek: mi van ha belém kötnek, hiszen így még védtelenebb vagyok. Harmadrészt ez tényleg lehet butaság, de nem szeretem amiért megnéznek. Ami zavar, hogy a barátom gyávának tart e miatt, mert lemondtam pár közös programot vele.

2019. aug. 29. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Ez nem gyávasság, hanem emberi butaság amit te csinálsz. A papuccsal nincs gond, sokan járnak papucsban, semmi bajuk nem lesz. A gond az, hogy inkább erőlteted a lábadat mert cikisnek tartod a mankót. Amikor a lábadat a lehető lekevesebbszer kéne igénybevenni. Azt meg végképp nem értem, hogy miért is kötne beléd bárki is? Budapesten élek, és soha nem kötöttek belém mert éppen elvolt törve a lábam..
2019. aug. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Inkább maradj otthon és pihenj.
2019. aug. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#1 csak mert veled nem szoktak kötekedni, attól még lehet, hogy a kérdezőnek voltak ilyen tapasztalatai.
2019. aug. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
félreértetek: mankóval járok az utcán, csak nem szerete, ezért sokat vagyok otthon
2019. aug. 29. 10:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Pedig egy mankóval elég rendesen fejbe lehet qrni valakit, Nálad meg kettő van. :)
2019. aug. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#3:

Valahogy nem tudom elképzelni, hogy valakibe csak azért kössenek bele, mert mankóval jár...

2019. aug. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6, pedig vannak ilyen primitív véglények. Úgy gondolom, emiatt ez valamennyire idetartozik: haverom kancsal, Blahán belekötött egy csoport származási :/ Szerinted?
2019. aug. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 krisztamnk válasza:
Szia, még mindig mankóval jársz ? Gondolom azóta se szeretted meg a mankózást...
2019. szept. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!