Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan sikerült legyőznöd a...

Hogyan sikerült legyőznöd a szorongásod idegenekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Akivel nem érzem magam komfortosan, idegen és valamiért többre tartom magamnál, mindig szorongó leszek.

Nem akarom, mégis nem viselkedem természetesen előttük, nem adom önmagam, izgulok előttük bármit csinálok, mondok. Szeretnék fejlődni ebben, és a szakmámban is, de ez megköveteli, hogy nyugodt tudjak maradni az idegenek előtt is. Csak az a baj, nem tudom hogyan csináljam. :( 22n


2019. aug. 29. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos csak egy mód van rá, gyakorlod, ami persze irtó nehéz lesz kezdetben. Én is ilyen vagyok, ugyanannyi idős is, mint te, és szeretnék változni, de csak lassan megy.


Nekem segített az olyan munka, amely kapcsán emberekkel kell foglalkozni, így azzal már nincs gondom, ha valami folytán muszáj másokat megszólítanom, vagy mások szólítanak meg akiket nem ismerek, néha kényelmetlen, de már nem görcsölök annyira, mint régen.


Azonban odáig még nem jutottam el, hogy csak úgy el kezdjek csevegni másokkal.

2019. aug. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ellátogattam párszor az 51-es körzetbe, fokozatosan leépítettem a velük kapcsolatos ellenérzéseimet
2019. aug. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!