Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy ellenállhat...

Miért van az, hogy ellenállhatatlan vágyat érzek aziránt, hogy néha piszkáljam az embereket?

Figyelt kérdés
Volt sokáig nem túl jó életem, akkor arra gondoltam, hogy biztos feszültségoldás, de egy ideje már tök jó minden - munka, párkapcsolat, anyagiak, család -, mégsem múlt el. Néha erős vágyat érzek pl. arra, hogy széttörjek egy tojást a szomszéd lépcsőjén vagy fake profillal beszóljak egyet valakinek facebookon, eldugjak ezt-azt mások elől. Ez miért van?
2019. aug. 29. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Azért, mert még nem törölt képen egyik se úgy rendesen.
2019. aug. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Mert kis gyökszi lennél, de ha jól értelmezem nem teszed meg, csak vágyat érzel. :D ennél rosszabb sose legyen:D
2019. aug. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sosem jöttek rá és sosem fognak, túl fifikás vagyok minden nagyképűség nélkül.
2019. aug. 29. 15:47
 4/7 A kérdező kommentje:
De megteszem. Sokáig nem akarom, aztán az ördög lelöki az angyalt.
2019. aug. 29. 15:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Van hogy én is így érzem. Mondjuk én pofátlanul szemtől szembe mondom a dolgokat, nem fake profilt használva. Szeretem látni a reakcióját az illetőnek. Ha felidegesítem, látom hogy elönti a gyűlölet akkor jobban érzem magam.
2019. aug. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Azéért mert nyomi vagy. Hogy miért? Azért mert az első mondatodat se sikerült helyesen megfogalmazd.😂😂 Pont az ilyeneknek nevetek az arcába és ő lesz a durca mert jól tudja milyen selejt is ő valójában.🤤
2019. aug. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
29%
Mentális probléma :D
2023. febr. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!