Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ti ellenállhatatlan vágyat...

Ha ti ellenállhatatlan vágyat éreztek valamilyen étel iránt, akkor mit csináltok, hogy ne egyétek meg?

Figyelt kérdés

Elkezdtem fogyózni, de csak én, és a családban sokszor van olyan, hogy a többiek meghagyják a chipset, csokit, stb. És ilyenkor lemegy egy-egy falat belőle. Ezt hogyan tudnám megelőzni?

Vagy hogyan tudnék a kísértésnek ellenállni?



2019. ápr. 28. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Úgy, hogy a család többi tagja egye meg szépen a chipset, csokit, lehetőleg másik szobában, a te tudtodon kivűl, hogy te higyd csak nyugodtan azt, hogy zöldség, gyümölcs, meg ezek vannak otthon csak.


Másik meg, hogy gondolj arra, hogy mennyi kalóriát eszel meg vele és semmit se érsz vele, mert nem telít.

De arra tökéletes, hogy bűntudatod legyen és a többlet kalória miatt éheztesd magad a nap hátralevő részében.

2019. ápr. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
87%
baromság amit az első ír... egyél meg 1-1 kis adagot, aztán elégedj meg annyival. 3-4 db chips, 1 kis részt törsz a csokiból és ennyi. ez nem fog megártani, és még mindig jobban jársz mintha egy nap besokalsz és összezabálsz 2 csomag chipset meg 3 csokit.
2019. ápr. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Egy-egy FALAT abszolút nem probléma, éppen ellenkezöleg, mert a legtöbb esetben ez elég annak elkerülésére, hogy egyszer rövidzárlatban megegyél egy vödörnyit ezekböl.

Fogyókúra alatt a legnagyobb hülyeség bármit is teljesen letiltani, egyszerüen csak a mennyiségekre kell odafigyelni.

2019. ápr. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Én is ezen a véleményen vagyok. Egy kocka csoki, két falat chips nem fog megártani, viszont ha teljesen megvonod ezeket magadtól, pedig kívánod, az oda fog vezetni, hogy egyszer elveszted a kontrollt s megeszel egyszerre 3 zacskó chipset, meg egy tábla csokit. Szerintem a mértéket könnyebb tartani.
2019. ápr. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Részben úgy àllom meg, hogy egyszerűen eldöntöttem, nem szenvedek többet a kövérség miatt, részben pedig tudatosan kalkulàltam bele havi 1db csalónapot az életmódvàltàsomba. Ilyenkor megy 2 kedvenc ízű csipszemből 1-1 zacsi, és 2 kivàlasztott cukros édesség a régi kedvenceimből. Ès ennyi. Nincs màs dolgom mint kivàrni ezt a havi egy napot. A köztes időben pedig gond nélkül betartom az étrendem és minden sajàt szabàlyomat. A fogyàsomat pedig havi egyetlen nap nem befolyàsolja. Szép lassan olvadnak a centik és a kilók.

Húsvétkor édesanyàm beugrott és hozott a férjemnek karamellàs sütit. 2 nap volt mire megette, és hozzà se értem. Nem érdekelt, mert eldöntöttem valamit amihez tartom magamat.

2019. ápr. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

Ritkán érzek ellenállhatatlan vágyat olyan kaja iránt, ami nem túl jó. De ha mégis, akkor két lehetőség van:


- Ha nem szabad ennem, allergia vagy érzékenység miatt, akkor kibírom és eszek helyette valami mást.


- Ha, bár, nem egészséges, de nem történik túl nagy katasztrófa, ha megeszem, akkor lelkiismeretfurdalás nélkül eszek belőle. Ez van, néha belefér.

2019. ápr. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én egy kicsit szoktam enni belőle, lemérem és felírom, beleszámolom a kalóriakeretbe. Egy kocka csokitól, egy kanálnyi tortától vagy 10 g chipstől nem lesz semmi bajom, akkor sem, ha minden nap eszem valamelyikből ennyit. Naponta egy egész tortaszelet már sok lenne valóban.
2019. ápr. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!