Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek melyik jármű tetszik...

Nektek melyik jármű tetszik jobban és miért?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2019. aug. 29. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
A Tatra villamos. Talán azért, mert ritkább, Ikarus buszt pedig minden sarkon látni, unalmas. Meg amúgy is jobban szeretem a villamosokat.
2019. aug. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
A villamos, ugyanazzal tudom indokolni, mint az első.
2019. aug. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz választani, mert mindben van valami egyediség, szépség.

1, A ráncajtós Ikarusok egy része még nem automata volt az én időmben;

2, A nem ráncajtós Ikarusok utolsóival sikerült még utaznom, különösképpen azok tetszettek, amikben a hűtőventilátor mágneskapcsolója nyekkent:);

3, A Tatra vilik? Gyorsak, nem annyira kényelmesek, jól ki lehet látni rajtuk, és a felújítottak visszatáplálják fékezésnél az áramot. Érdekes nézni elölről, ahogyan néz előre a sofőr, de a kezét nem látni, hogy mit csinál, hogyan vezeti a gépet.

2019. aug. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én buszozni jobban szeretek.

A busz nekem jobban tetszik,nem tudok igazi indokot mondani.

2019. dec. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkettő, de az Ikarusok kicsit közelebb állnak hozzám, mert gyerekkorom világát idézi ez a típus (pláne a 101-es gyorsjárat), a viliket már tini koromban vették (1997 körül?)
2020. márc. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!