Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiúk/férfiak, nektek tetszik,...

Fiúk/férfiak, nektek tetszik, ha egy csaj motorozik (nagy motor)?

Figyelt kérdés
Egyre több nőtársam pattan mocira. Ti mit gondoltok a motoros csajokról?

2017. júl. 16. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Általában rondák.
2017. júl. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egy nő sincs az ismerősi körömben aki motorozna, még robogó szintjén sem. Mind autót vezet. Nekem az autó csak teherszállító és személyszállító eszköz, így a motort feleslegesnek tartom, pláne a veszélyessége és korlátozott használhatósága miatt.

Ha egy nő iránt érdeklődöm és motorja van, az nem jelent nálam semmi pluszt, egyszerű hobbiként fogom fel.

Mondjuk nem csoda hogy nem nagyon akadok össze motoros csajokkal, a vékonyabb lányok az eseteim és nem egy 50 kilós csaj fog egy 200 kilós motort kezelni.

2017. júl. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Pedig tud egy "50 kilós csaj" is 200kgos motort vezetni ;)

Nem a kilón múlik

2017. júl. 16. 19:51
 4/10 anonim ***** válasza:
Az lehetséges, bár én még sosem láttam vékony nőt ilyet vezetni, nekik inkább a "bitch seat" van fenntartva.
2017. júl. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Azért egy erős dongó motorhoz is kell erő,az úton tartani.F
2017. júl. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Motorosoknak ez a álma:) Minden barátnőm eddig vagy szeretett utasként motorozni vagy volt is saját motorja.

35f

2017. júl. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én a nők fenekét szoktam nézni nem a motorjukat! A surmó haverjaim meg nem azt emlegetik, hogy nézd már ott egy lány 600-as Hondával, hanem azt, hogy: "Nézd mekkora cicik!"


:D

2017. júl. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
https://www.youtube.com/watch?v=ZH6f3JRfjt8 Naná,hogy ha így és ilyen.
2017. júl. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Háhhá, ez jó utolsó :'D Igazából én egy parázos autóvezető lennék, ezért nagyobb előnyben részesítek egy motort, valamért nagyobb magabiztosággal irányítom (talán mert sokat bicikliztem, és akárhogy nézem a motor is egy kerékpár). Én egy robogóra gondoltam, azt egész merészen elvezetem :DD

[link] (egy ilyen Vespa- elődű régimódi, amúgy 15 vagyok és szerintem semmi izgató nincs egy motorozó csajban, főleg hogy a ruha miatt nem láthatnak a férfiak semmi izgatót, hacsak nem kaszkadőr mód alsóneműben csinálja, de úgy meg motor nélkül is izgató)

2017. júl. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, leszarom, hogy motorozik-e vagy sem.

Nem fog ettől jobban tetszeni.

2017. júl. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!