Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok a pcsanadrágról...

Mit gondoltok a pcsanadrágról és az azt hordó lányokról?

Figyelt kérdés
2019. aug. 29. 22:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
16%

Honnan kezdődik a pcsa naci? Nem szeretem mutogatni magam, de igen, nagyon meleg van. Nem nagyon állnak nekem jól a szoknyák, de senki kedvéért nem fogok hosszú nadrágban főni. Tehát marad a sort.van majdnem combközépig érö és annál rövidebb is nekem, de fenék alatt végződik, szóval nincs kinn a fenekem belöle. De egyébként mindenféle korosztályú nöt látok sortban, rövidben is. Engem nem zavar. Strandon még ennyi sem lenne rajta.

40/n

2019. aug. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
89%

a 3-asnak igaza van, ezek a kifogások nevetségesek, azért járnak a nők miniszoknyában, cicanadrágban, mert mutogatni akarják magukat és figyelemre vágynak.


szexik is lehetnek benne, de nyilván aki ilyet hord, azt elsősorban szexre kell mindenkinek - érthető módon.

2019. aug. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
60%
A 66 éves, sánta, láncdohányos szomszédasszonyom is biztos szexre kell, mert pitsanaciban jár.Meg amúgy ia csak szexelni akar rokkantnyugdíjas létére, más gondja sincs...
2019. aug. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
75%

# 11/13

hú basszus, ennyi baromságot összehordani, csak tudnám, hogy a hozzád hasonlók miért akarnak fórumozni...


"A 66 éves, sánta, láncdohányos szomszédasszonyom is biztos szexre kell, mert pitsanaciban jár.Meg amúgy is csak szexelni akar rokkantnyugdíjas létére, más gondja sincs..."


szerinted a cicanadrágot hordók nők hány százaléka 60+ öregasszony? és hány százaléka csinos fiatal nő? nyilvánvaló, hogy mi csakis a cicanadrágos vénaasszonyokról beszéltünk (irónia)


"Nem szeretem mutogatni magam, de igen, nagyon meleg van. "


a férfiaknak is, nekik mégsem lóg ki a seggük a gatyából, és nem feszül a seggükön.


"Nem nagyon állnak nekem jól a szoknyák, de senki kedvéért nem fogok hosszú nadrágban főni."


mert ugye csak szoknyák vannak és hosszúnadrágok, a normális méretű nem seggvillantós rövidnadrágot még nem találták el.

sok nőnek télen is rohadt melege lehet, mert akkor harisnyában és miniszoknyában járnak.


"De egyébként mindenféle korosztályú nöt látok sortban, rövidben is. "


ja én is, csak mégis 95%-uk fiatal nő.

komolyan, ennyi maszatolni összevissza, nem tudom, mi a fene értelme ennek.

2019. szept. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
50%
Nekem nagyon tetszik, ha egy szép popsi kicsit kivillan a naciból. Ha meg jobban kivillan, az még jobban tetszik.
2019. szept. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Közönseges. De ilyen a magyar kultura.

Ezt pl egy német amerikai lany nem tenné meg. Söt valszeg iskolai dress kodjuk is van

2019. szept. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!