Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy tudnám rávenni a rövidnad...

Hogy tudnám rávenni a rövidnadrágot soha nem hordó barátomat arra, hogy most a kedvemért mégis vegyen fel rövidnacit a nyaralás alatt?

Figyelt kérdés
A barátommal és egy kisebb haveri körrel holnap megyünk nyaralni. Egyhetes belföldi nyaralásról van szó. A barátnőim pasijai mind rövidnadrágban lesznek. Nem akarok égni előttük a barátom miatt. Ő annyira konzervatívan öltözik, nem akar rövidnadrágot felvenni. Pedig kettőt is adtam neki. Hogy vehetném rá erre az apró áldozatra? Most egy hétig nem bírná ki rövidnadrágban?

2019. aug. 4. 12:05
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
91%

"Nem akarok égni előttük a barátom miatt"


Szép kis szerelem a tiétek.

2019. aug. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
98%
Valószínűleg nem véletlen nem szeretne rövid nadrágot felvenni. Ha ilyen miatt szégyelled szerintem inkább neki kéne szégyellnie téged...
2019. aug. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
97%
Sehogy. Az a ciki, hogy ezt te annak találod. Pff.
2019. aug. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
95%
Sehogy. Ha nem érzi jól magát benne, akkor nem kell erőltetni. Felnőtt emberek nem cikizik egymást ilyenért.
2019. aug. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
96%
Hány éves vagy, 14?
2019. aug. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
31%

Azt azért megnézném milyen “rövid” nadrágba lesznek a többi fiuk.

Gondolom ebben a szhar térdig érőben, ahelyett már igazán nem melegít jobban a hosszú mert az a 20-30 centi nem szoroz nem oszt!


Ennek tudatában hagyd abba menni amibe szeretne.

2019. aug. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
95%

Miért nem fogadod el őt úgy, ahogy van? Miért nem szereted; miért nem jó neked úgy ő? Nem őt választottad? De. Akkor? Egyébként pl lehetnének esetleg akár valami balesetből csúnya égési sebei, hegei is, tehát pl egy vadidegennek nem feltétlen kell tudnia, hogy miért takargatja a lábát. Meg pl lehet, hogy azt látta, hogy most divat lett férfi-körökben is , hogy szőrtelenítik a lábukat, és akkor na.

Az a lényeg, hogy egy nyaraláson, ahova kikapcsolódni mentek , hadd érezze már jól magát; és ne b*szogasd, noszogasd őt folyton. Hanem, ha elvileg ő a párod, akkor fogadd el őt úgy, ahogy van. Ha például vele szeretnél élni életedben, hosszú távra tervezel vele, és komolyan veszed őt és a döntéseit tiszteled; és nem csak játszol vele és szivatod. Egyébként meg, ha nem akar pl térdnadrágot se, meg mondjuk még bokaverőset se, akkor ha szereted, nem erőlteted rá/ neki ezt; nem erőlteted rá a saját nézeteid, hanem tehát pl elvileg azért vagy vele, mert szereted. És fogadd el a döntését, ha ő hosszú nadrágban akar lenni; akkor szíve joga, ő dolga. Max neki lesz melege , de ne bszt@sd már ezzel. Ha elvileg szereted őt, akkor fogadd el; semmi égő nincs ebben , őneki olyan a stílusa. Ha meg szégyellnéd a stílusát, akkor talán nem is vagytok egymásnak valók,és ő lehetséges, hogy valamivel jobbat érdemel nálad, nem pedig egy olyat, aki semmibe veszi, és esetleg adott esetben szégyelli őt.

2019. aug. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
* férfi-körökben ; inkább így szeretném írni, hogy "egyes férfikörökben" :)
2019. aug. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
94%

*Amúgy,ha ennyire kötekedős lennél, és másznál rá a stílusomra, nem hagynál békén vele, örökké nyaggatnál vele, akkor én szakítanék veled szerintem. Én ezt nem tűrném el.

Ahogy meg amúgy te sem vagy köteles eltűrni, hogyha neked nem tetszően öltözködik, tehát még mindig lehet szakítani a te részedről is.:)

2019. aug. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
*Szal , ha nem tetszik, ott az ajtó. :) [bocsi,ha már megin nyers voltam.]
2019. aug. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!