Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tartanak unalmasnak egy...

Miért tartanak unalmasnak egy embert aki olyan dolgot engedhet meg minden évben amit ők nem és max álmodoznak róla?

Figyelt kérdés

Mindig is USA mániás voltam, így amióta megengedhetem, minden évben kinnt töltök egy hónapot vagy kétszer egy hónapot. California az úticél mindig, főleg Los Angeles, San Francisco és környéke meg néha átmegyek Vegasba. Bejártam autóval több californiai útvonalat, minden nap bejárok valami nevezetességet-programot. Vállalkozó vagyok, ott is tudok laptopról dolgozni.

Sajnos sok ismerősöm unalmas alaknak tart mert mindig ugyanoda megyek. Egy csaj akivel randiztam is azt mondta, nem tudna együtt lenni olyannal aki mindig ugyanoda jár nyaralni. Neki kell a változatosság és az új ingerek. Kérdeztem hogy volt-e már ott, természetesen nem. Nem értem miért nem változatos ha egyik nap elmegyek a Hollywood Sign-hez, másik nap az egyik nemzeti parkba, harmadik nap meg valami aktív programra. Pl megtanultam már alapszinten szörfözni (már nem esek le rögtön), beiratkoztam egy képzésre.

A csaj akivel randiztam ezzel az indokkal utasított el, hogy túl unalmas vagyok neki. Ő abban látja az életet hogy egyszer Olaszország, egyszer A Maldív szigetek, egyszer Kína, egyszer Ausztrália. Csak hogy ott legyél, ne mindig “ugyanott”. Kérdezte miért nem megyek mindig más államba, de engem NY nem érdekel meg Florida sem.

Sajnos sok ismerősöm is ugyanezen a véleményen van, de a horvátországi “változatos nyaralások” mellett (egyszer Pula, egyszer Rovinj) nem tudnak soha kijutni.


Tényleg olyan unalmas ez?


2019. aug. 30. 09:20
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Három dolog jutott eszembe ennek a kérdésnek a kapcsán:


1. Kicsit a farkadat szeretted volna mutogatni, hogy te kijutsz minden évben a júeszéjbe, tudván azt, hogy csoda, ha a magyarok egyáltalán nyaralni el tudnak valahová menni


2. Olyan ember véleményére adsz, aki a leírásod alapján egy (pénz)szopó, épp ezért nem is értem, miért nem rögtön az 1. tali után dobtad a ribit


3. A leírásod alapján elég sznob ismerőseid vannak.

2019. aug. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is nagy álmom, hogy egyszer eljussak Amerikába. Szerintem Amerika akkora, hogy ha minden nyáron másik részére mennék, akkor is újnak tűnne mindig. Nekem nem lenne unalmas. Egyszer a nyüzsgős New York, máskor a bulisabb Miami, aztán Colorado. Mindegyik más. Ne foglalkozz ilyen emberekkel. Irigyek.
2019. aug. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 alletta ***** válasza:
60%
te vagy unalmas, és piszokul nagyképű.
2019. aug. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Elsőnek:

1 nincs szükségem rá hogy itt dicsekedjek ismeretleneknek

2 sajnos a legtöbb lány akivel találkoztam mostanában ilyen élményhajhász. És nem a szórakozóhelyeken keresgélek. Volt köztük orvos és gyógyszerész, ügyvéd is!

3 ez igaz. Sajnos. De nagyon pénzközpontú sznob mindenki. Ha meg elkezdek barátkozni olyannal aki pl bolti eladó, hát olyan irigységet még nem láttatok ami elő tud jönni. Inkább akkor a sznobok.

2019. aug. 30. 09:47
 5/9 A kérdező kommentje:
Hármas: nem vagyok nagyképü. Nem én hozom soha szóba ezeket a dolgokat! Általában taxival megyek randira hogy ne kelljen parkolót keresgélni, de 10/10 lány megkérdezi hogy “de azért van autód?” Még a tanítónő is!
2019. aug. 30. 09:49
 6/9 alletta ***** válasza:
51%

ismerkedés, beszélgetés után kb. mikor jön szóba az usa mániád? tényleg sznob vagy, és azokkal is ismerkedsz.

épp ezért ne csodálkozz semmin.:)

2019. aug. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Valószínűleg inkább az unalmas ahogy ezt mások arcába tolod.
2019. aug. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem mondok semmit, ők kérdezik hol voltam nyaralni. És múlt évben?
2019. aug. 30. 13:58
 9/9 Sunshinedoll ***** válasza:

Aki egyszer is volt amerikában az tudja, hogy egy hónap alatt a kontinens töredékét sem lehet megnézni, így ha minden évben visszamész is tud új dolgot nyújtani. De még ha nem is feltétlen új dolgokat nézel meg, abban sincs semmi gond, ha mindig ugyanoda mész, mert miért változtatnál azon, ami bevált?Számos embert/családot ismerek, akik minden évben a balatonra vagy horvátországba mennek, mert bevált nekik és szeretik.


De egyébként én azt is megértem, ha a volt barátnőd megunta Amerikát, és más kultúrát akart látni.

Nekem hosszú távon annyira nem jönne be Amerika. Én is voltam, és nagyon jól éreztem magam, de szerintem az amerikai emberek elég felszínesek, a kultúrájuk meg nem érdekes egyáltalán meg nem is "új". Összesen talán három nemzeti park érdekel, meg kettő város.

Ettől függetlenül teljesen ok, ha neked meg tetszik, olyan emberrel kell menni, aki szintén szereti Amerikát, és akkor nem lesz gond.

2019. aug. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!