Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy én 27 éves...

Miért van az hogy én 27 éves vagyok de még mindig gyereknek érzem magam, nem akarok felnött lenni?

Figyelt kérdés
Vagy azért van mert nem vagyok okos? Dolgozni sem szeretek utàlom a felelösséget bezàrtsàgot meg a munkàt is. Itthon szeretek lenni kockulni, jàtszani mobilon, gépen, max ha muszàj csinàlok ezt azt. De am semmit se amit a normàlis felnöttek szoktak. Szóval nem megyek sehova, nem szexelek stb. Hogyan nöjjek fel? Vagy hogy legyek normàlis?? F

2019. aug. 30. 10:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%
Ohh. Ezek szerint en sem fogok felnoni? Meg mindig 8 evesnek erzem magam
2019. aug. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Azt írod a kérdésben, hogy nem akarsz felnőtt lenni, aztán meg azt kérded hogyan lehetnél az. Döntsd már el mit akarsz.
2019. aug. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez a könyv főleg olyanoknak íródott, mint te:


[link]


Ez esküszöm nem ilyen bulvár baromság, egy pszichológiaprofesszor írta.

2019. aug. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Én 38 évesen se érzem magam felnőttnek. N
2019. aug. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%

Nem hiába tart ott az ország ahol, rengeteg a felnőttnek látszó ember, képtelenek felelősséget vállalni tetteik után, de a rinya, a hárítás, a kifogáskeresés az megy.

Aztán születnek sorba a gyerekek, akiket a szüleik lesz.rnak, az okostelefont és a tabletet odaadják már az 1-2 éves pici kezébe, csak hogy csöndben maradjon. Ebből lesznek a sérült emberek.


Kérdező, majd ha komoly kapcsolatot szeretnél, akkor remélem képes leszel felnőttként viselkedni.


Olvassál Csernus Imre, Bagdy Emőke, Kurt Tepperwein, Gary Chapman, pszichológiai könyveket.

2019. aug. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én semmiképp nem akarok gyereket soha. Tudom jôl teszem.
2019. aug. 30. 11:25
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Sokan vannak igy. Ha nem akarsz felnoni akk ok. Ha viszont igen, akk az is ok. Gondolj bele: banni fogod-e 10 ev volna, h "magad" vagy?
2019. aug. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
90%
Én dettó így vagyok, mint te, utálok dolgozni meg ilyenek. Nálam az a baj, hogy csak ideig-óráig tudok "felnőttként" viselkedni, hosszú távon nem tudok megmaradni ezen az úton, valahogy mindig visszabillent valami.
2019. aug. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ugyanez. Pszichológus megállapította, hogy a személyiségfejlődésem 15 éves korom körül megrekedt.
2019. aug. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én nem érzem magam gyereknek, de a kérdésed többi részével mégis azonosulni tudok. (Lassan 27 leszek... ijesztő... szerintem ez tök sok.)


Utálok dolgozni, unom a feladatokat, amiket adnak, utálom a felelősséget, a megkötöttségeket, a bezártságot. Utálom, hogy hétfőtől-péntekig korán kell kelni, utálom, hogy az ébresztő ver fel és még 30-40 percig nyitott szemmel alszom az álmosságtól. Utálom, hogy hétfőtől-péntekig az ébren töltött idő jelentős részét a munkahelyen lét és az utazás foglalja le.


Itthon szeretek lenni, hobbizni, főzögetni, olvasgatni a neten.


Megkésettnek érzem magam.

Még csak most tanulok. Amikor végre ott fogok tartani, hogy lesz pénzem (ne értsetek félre, itt kb annyira gondolok, hogy akár csak új ruhára, cipőre) és szabadidőm, addigra túl leszek életem felén.

Másnak már férje, 2-3 gyereke lesz, mire én ott fogok tartani, hogy érdemi időt, energiát tudjak szánni akár ismerkedésre. Ha ki is akarom élni magam (itt sportra, túrákra, hobbikra, esetleg egy-egy utazásra gondolok), akkor kicsúszok abból a korból, amikor még érdemes szülni.


Egyébként nálam még nem állapított meg semmit pszichológus, ellenben van egy olyan gyanúm, hogy "visszamaradott" vagyok.

18-19 éves koromban olyan Facebook-bejegyzéseim voltak, mint egy 12-13 évesnek. Mind témáját, mind stílusát illetően. Illetve úgy érzem, mintha most lennék a 18-19 évesek szintjén.

Nagy a felelősségtudatom, viszont kicsit lázadok is (pont most), illetve stílusban is... tényleg olyan 18-19.

2019. aug. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!