Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy én 27 éves...

Miért van az hogy én 27 éves vagyok de még mindig gyereknek érzem magam, nem akarok felnött lenni?

Figyelt kérdés
Vagy azért van mert nem vagyok okos? Dolgozni sem szeretek utàlom a felelösséget bezàrtsàgot meg a munkàt is. Itthon szeretek lenni kockulni, jàtszani mobilon, gépen, max ha muszàj csinàlok ezt azt. De am semmit se amit a normàlis felnöttek szoktak. Szóval nem megyek sehova, nem szexelek stb. Hogyan nöjjek fel? Vagy hogy legyek normàlis?? F

2019. aug. 30. 10:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én 33 éves vagyok, de még mindig úgy élek mint 16 évesen. Van ilyen, ne akarj erőszakkal felnőni mert csak szarul fogod érezni magad.
2019. aug. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Érdemes minimálisra redukálni a felelősséggel járó helyzeteket. Azt kell végiggondolni, hogy ahhoz az élethez, ami kielégít, amiben önmagad lehetsz mennyi bevételre van szükség. Ha ezt meghatároztad, akkor azon gondolkodj el, hogy miképpen tudod ezt megtermelni, realizálni. Pl.: van esetleg több ingatlanotok és abból részben vagy egészben bérbeadni, máris van passzív bevétel, jövedelem, ami a rezsit és kaját állja stb. De ha ezt érzed, ami szerintem nem feltétlenül baj, akkor tényleg ne vállalj nagy felelősségeket, ne ugorj párkapcsolatba bele, ne akarj családot alapítani, ne vállalj társadalmi tisztségeket stb.


DE! A felnőtté válást, a felnövést nem akarva és nem feladatszerűen erőltetve éljük meg. Magától jön, amikor az ember úgy érzi, hogy "kinőtte" az addigi életét, valami másra vágyik és látja is az odavezető utat. Na akkor szépen megy magától, megfelelési kényszerek és szégyenérzet generálta frusztrációk nélkül is.

2019. szept. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!