Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akit nem becézel, azt nem...

Akit nem becézel, azt nem kedveled?

Figyelt kérdés
2019. aug. 31. 07:17
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem mindenki szereti ha becézik
2019. aug. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
Akit kedvelek őt a nevén szólítom. Akit nem kedvelek őt becézem :).
2019. aug. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Vagy az, vagy jelezte, hogy nem kedveli a becenevét, vagy nem illik hozzá, és nem jön a számra, esetleg nem olyan közeli a kapcsolatunk, hogy becézzem (a főnökömet nem fogom Tibizni, hanem mindig Tibor). Az, hogy nem becézek valakit, nem jelenti azt, hogy nem kedvelem.
2019. aug. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Vannak olyan nevek amik szebbek egészbe mint a becézése. Vagy pl egyik tanárom direkt az egész nevemen hívott mindig mert tudta hogy utálom ha valaki nem becéz. De egyáltalán nem azt jelenti hogy nem kedvel.
2019. aug. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Nekem pl alapból becézett a nevem,így nem annyira szeretem ha tovább becéznek,persze olyanok akikkel nem vagyok annyira közeli viszonyban.Én azt becézem akiről tudom,hogy szereti mert ahogyan írták már,és én magamról is tudom van aki nem szereti.
2019. aug. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az egyik legjobb barátomat mindenki a becenevén szólítja, kivéve engem. Nem tudom miért.
2019. aug. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Minek becèzni valakit egy munkahelyen?
2019. aug. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, kihez beszélsz? Akárhogy olvasok vissza, senki nem írt ilyesmit.
2019. aug. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem ettől függ.

Amúgy nálunk a családban - ka - ke végződéssel mindig akkor emlegetjük egymást, ha mérgesek vagyunk. Azt olyan jó gusztustalan hangsúllyal lehet kimondani :)


Meg amúgy nekem személy szerint irritáló, ha egy felnőtt ember becenéven szólíttatja magát. Van egy nő a munkahelyemen és őt Évikének kell hívni, mert megsértődtek, ha nem. Nekem nem jön a számra sosem, csak Évinek hívom, már az is becézés... De jó hogy nem már Évikécske...

2019. aug. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 he84 ***** válasza:
A becézés nem függ össze a szeretettel, a kedveléssel, ez butaság. Ráadásul nem mindenki szereti azt, ha becézik és vannak, akik alapbókl nem becéznek. Ettől még simán lehet szimpi, szerethető az illető.
2019. szept. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!