Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Introvertált vagy extrovertált...

Introvertált vagy extrovertált vagy? És melyik tipust kedveled?

Figyelt kérdés

2017. jan. 1. 15:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Intro. És mindkettőt.
2017. jan. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyikhez sem sorolnám, magam, de inkább az introvertált felé hajlok.
2017. jan. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Intro, es igazabol nem ettol fugg, hogy kedvelek-e egy embert vagy sem. Egesz szemelyiseget figyelek.
2017. jan. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Intro, intro.
2017. jan. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Introvertált vagyok, mint típus egyikkel sincs bajom, mindkét típusból tudnékfelsorolni személyeket akiket nem kedvelek.
2017. jan. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Ez a két jelzőszó is mekkora majomdivat lett,mint a random,meg ilyesmi.

Hogy miért nem tudtok magyar szavakkal,meg mondatokkal megfogalmazni valamit...

2017. jan. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%

Mindkettő.

Borzalmasan helyzetfüggő, mikor melyik nyilvánul meg.

Mondhatni, extro orientált vagyok, de nagyin kiegyenlített.

Mindkettőt ugyanannyira szeretem. Ez túl relatív. Mikor melyiket. :D

2017. jan. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is mindkettő vagyok egyszerre és mindkettőt ugyanúgy kedvelem
2017. jan. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Metionin ***** válasza:
Intro vagyok, és azt kedvelem, aki békén hagy, legyen az illető intro- vagy extroverált. :D
2017. jan. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sunshinedoll ***** válasza:
89%

Szociális introvertált vagyok, vagyis szeretek alkalmanként eljárni pl bulizni, és olyankor (ha ismerős a társaság) a középpontban lenni, de utána kell minimum 3-4 nap egyedüllét, hogy regenerálódjak.

A legtöbb ismerősöm, barátom extrovertált, ami szerintem ideális, mert ha van kedvem kimozdulni valamerre, biztos lesz olyan, aki csatlakozik hozzám, illetve gyakran kimozdítanak a komfortzónámból a spontaneitásukkal (én tökre nem vagyok spontán :D ). Van pár introvertált barátom is, nem kedvelem kevésbé vagy jobban őket, velük jellemzően ritkábban találkozok, és olyankor is inkább egymásnál beszélgetünk, filmet nézünk, iszunk pár pohár bort, főzünk egymásnak, minthogy elmenjünk valamerre. Ez is tökéletesen megfelelő időtöltés, mindkettőt élvezem, az utóbbi sokkal kevesebb regenerációs időt igényel utána, mintha mondjuk nagy csoporttal elmennék bulizni, ahol még több (idegen) emberrel találkozok.

2017. jan. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!