Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kedvelhetném meg a...

Hogyan kedvelhetném meg a hangom, te kedveled a sajátodat?

Figyelt kérdés

Mély a hangom, és olyan monoton, színtelen


csak akkor jobb, ha az állatokhoz szólok.



2018. nov. 1. 20:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt figyeltem meg, ha jó kedvem van, egész elviselhető, majdhogynem csilingelő a hangom, pedig alapvetően nem szeretem, mert semmilyen. Nem is magas, nem is mély, olyan kapahang nő létemre.
2018. nov. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
38%
Muvelodj, okosodj addig, mig elersz arra a szintre, h aLlatnak tartsd azembertarsaidat
2018. nov. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Előző vagyok

Amugy meg a hangod nem kedvelese csak egy tunet. Erd el, h buszke legy magadra, akkor elmulik. Növekssz onbizalmat

2018. nov. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Beszèlj többet az emberekkel. Milyen állataid vannak?
2018. nov. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor épp beszélek, nincs vele gondom, de ha visszahallgatom, az valami borzasztó... :D
2018. nov. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyennek hallom a hangom és már letettem arról, hogy valaha megkedvelem.
2018. nov. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem szeretem. Gáspár Evelines 😂
2018. nov. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Metionin ***** válasza:
100%

Én csak a visszajátszott hangomat rühellem, abból is a gagyi eszközzel felvett (telefon, call center) változatot. Alapból a beszédhangom szép, kicsit mély, sokan mondják hogy nyugtató. Na amikor így visszahallom, épp ezek a mély elemek esnek ki valahogy belőle és borzasztó hamisnak hallom pedig csak beszéd. Az énekhangomat mondjuk úgy hogy elfogadtam, 4 éves korom óta énekeltem és megszoktam, de ha xar eszközzel veszik fel, az is irritál mert abból is a "lényeg" hiányzik és mindig magasabb mint a valóságban.

Amúgy vannak technikák a beszédhang fejlesztésére is, keress rá.

2018. nov. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én személy szerint rühellem, bár eddig még senki nem tett rá soha megjegyzést.
2018. nov. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Belülről szeretem a hangomat. Kívülről is. Igaz ahány mikrofon, annyiféle felvétel. Még a telefonommal se sikerült két egyforma hangot felvennem. :D
2018. nov. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!