Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csinàljak ha követnek/figy...

Mit csinàljak ha követnek/figyelnek?

Figyelt kérdés

Felvàzolom a sztorit :

2 éve(egyébként falun lakom) , haza fele jövet a sulibòl észrevettem hogy egy autò lassan jön utànam, gondoltam valahol majd megàll de nem és akkor voltam biztos benne hogy követett mikor hazaértem és felgyorsítva elhajtott,majd 1 év utàn megint ugyan az az autò megint eljàtszotta azt amit 1 éve de most 3-szor is, félek hogy megint követni fog idén is, elég messze lakom a sulitòl, elég vékony is vagyok és làny, pròbàlok gyorsan menni ilyenkor. Nem tudom mit tehetnék , és miért követ évente pàr alkalommal? Most hülyének fogtok nézni de mit tehetnék ha egy autòbòl kiszàll egy vagy több férfi és tàmadnak? Rendszàmàt egyszer megjegyeztem de hamar el is felejtettem nem tudom mit akarhat/akarhatnak, félek :(


2019. szept. 1. 00:12
 1/6 A kérdező kommentje:
És azt is meg kell említenem hogy tudja mikor hol vagyok, de ez szinte lehetezlen! Mivel ő mindig akkor követ mikor jövök valahonnan , szòval elmegyek , suliba /boltba/disco és még odatartok nem követ de visszafelé igen, ezt hogy? Nem hinném hogy ott ül és nézi mikor honnan jövök, ràadàsul nem is làtom csak mindig valahonnan előbukkan
2019. szept. 1. 00:20
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Rendőrségnek bejelenteni? Akár szülőnek szólni, hogy jöjjön eléd akár
2019. szept. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Metionin ***** válasza:
100%
Szólj valakinek, akár a rendőrségnek. Nekem évekkel ezelőtt volt hasonló, délutáni műszakban dolgoztam tehát este 10-ig és amikor onnan hazafelé tartottam, ugyanígy követtek egy autóval. 2-3 alkalom után gondoltam hogy megjegyzem a rendszámát de amikor tudatosan erre figyeltem, rájöttem hogy le van ragasztva a rendszám. Az autó először ott várt ahol kijöttem a klinika területéről (a kórházi mosodában dolgoztam) és amikor direkt másfelé jöttem ki, utánam jött, gondolom amikor látta hogy nem jövök, tett egy kört a klinika körül. Szóval én végül bejelentettem a rendőrségnek akik először semmit se csináltak, utána egy hétig az egyik jól megtermett férfi ismerősöm jött elém, amikor ő először jött, az autó nem indult el utánam hanem a parkolóban maradt. Képet is csináltunk róla telefonnal. Onnantól kezdve nem jött az autó de az ismerősöm még azon a héten jött elém.
2019. szept. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a a vàlaszokat
2019. szept. 1. 01:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Tenyleg szolj a szuleidnek v vkinek meg nem keso. Az a izmos eros ferfival valo megjelenes is jo otlet lehet.
2019. szept. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Létezik megoldás skizoid paranoia allen.
2019. szept. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!