Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kell magamat szeretni?...

Hogyan kell magamat szeretni? Nektek mit jelent az hogy önszeretet? Ti hogyan szeretitek önmagatokat?

Figyelt kérdés
Mit csináltok?Mit nem csináltok? Hogyan vélekedtek magatokról? Bármi jöhet.
2019. szept. 1. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Tudom hogy kiraly vagyok
2019. szept. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgy hogy figyelek magamra. Figyelem azt hogy nekem mi a jó, miért jó és az önszeretet nem csak magamra hanem egyúttal kifelé is figyel, mert ha valami "kint" nem jó akkor ott nézőpontot kell változtatni, pontosabban rájönni hogy "kint" miért nem jó valami, rájönni és aztán átgondolni,megérteni és ott "kint" is jó lesz minden. Az önszeretetet meg kell érteni, egyáltalán azt hogy mit jelent a szeretet. Látunk egy sérült/beteg embert. Vele kedvesek, gondoskodóak vagyunk. Magunkkal miért nem? Pedig a szeretet feltétel nélküli teljes mértékben. Hosszú folyamat ezt megérteni, de aki akarja hogy változzon az élete, az kezdjen el olvasni, és megérteni,tudni és a legfontosabb tapasztalni dolgokat. :)
2019. szept. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2019. szept. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem azt jelenti az önszeretet, hogy próbálom jobbá és hosszabbá tenni a saját életem.


Tisztában vagyok a hiányosságaimmal, amin tudok azok segítek, amiről meg nem tehetek azzal meg úgy élek együtt, hogy nem szapulom magam miatta egész életemen keresztül.


Munka mellett tanulok azért, hogy az egyetem elvégzése után jobb munkahelyem lehessen.


Nagyjából egészségesen élek, sportolok amikor van rá időm, nem drogozok, nem vagyok egy Tibi atya követő féle, "loool b*sszunk be jól mert ez az élet" típusú ember, ettől függetlenül eljárok szórakozni, egyetlen dolog ami egészségtelen az életemben az a dohányzás de azt is próbálom letenni.


Nyilván most nem azt akarom, mondani, hogy én vagyok a tökéletes életforma a tökéletes élettel, nekem is vannak

hibáim és gondjaim ugyanúgy mint mindenki másnak, de próbálom a legjobbat kihozni mindenből amiből lehet a saját érdekemben meg a hozzám közel álló emberek érdekében.

2019. szept. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy szeretem magam mint a többi embert, de nyilván elfogult vagyok, mert ezt az embert ismerem legközelebbről. Hogy vélekedek magamról? Sajnos nem tudok objektív lenni, pedig szeretnék.
2019. szept. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem egy személyt szeretek abszolút feltétel nélkül, aztán rájöttem, hogy magamat is szerethetem így :P
2019. szept. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!