Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek magabiztos?...

Hogyan legyek magabiztos? Hogyan szeressem és fogadjam el önmagamat?

Figyelt kérdés

Sajnos semennyire sem vagyok magabiztos, félénk és visszahúzódó vagyok? Hogyan tudnék ezen változtatni? Azt hiszem az az első lépés hogy fogadjam el önmagamat? Ezt hogyan tudnám megtenni, és hogyan tudnám szeretni önmagamat? Már kapcsolatot is szeretnék, és azt mondják magamat kell megszeretnem mert ha èn nem teszem más sem fogja.

Előre is köszönöm a válaszokat

18/L



2017. okt. 17. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Ez egy hosszú folyamat lesz és neked is akarnod kell. Emeld ki a jó tulajdonságaid (akár írd le egy papírra). Állj a tükör elé és mosolyogj. Egy ideig utálni fogod, de meghozza a gyümölcsét. Értékes ember vagy. Menni fog! :)

30/N

2017. okt. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Így van.Először is vesd össze,hogy mik azok a dolgok,amikben jó vagy(biztos van ilyen),és ezeket próbáld még jobbab fejleszteni.Pl.ha tehetséged vab a rajzoláshoz,akkor ilyen területen mozogjál,így biztos lesznek sikereid,és ettől nőni fog az önbizalmad.

Másodszor pedig fogadd el magad olyannak,amilyen vagy,minden hibáddal együtt,hiszen senki sem tökéletes,és nem is kell annak lennie.A hibák is ahhoz visznek minket közelebb,hogy mégtöbbek legyünk.

2017. okt. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Javítás:van

még többek

2017. okt. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[PDF] Felnőttnek lenni... - Közös gondolatok


POPPER PÉTER. 6. Előszó helyett. Váratlanul felnövök és nem értem az egészet. Apám 184 cm magas volt, kopasz, szemüveges és ...

2017. okt. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszonooomm szepen a valaszokat!! :)))
2017. okt. 18. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!