Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Felrakjam magam a rosszlanyokr...

Felrakjam magam a rosszlanyokra ha ki vagyok gyurva es jol is nezek ki?

Figyelt kérdés
Lattam ott hirdetnek hetero ferfiak is. Felrakom magam es odairim csak fiatal lanyokat vallallom. Tudok sok penzt keresni?? Odairom azt is bzik ne irjanak.

2019. szept. 1. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Ah, végre megtalálod a hivatásod! Gigolok is kellenek erre a világra. Na, csak megfogadod a tanácsom végre!
2019. szept. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Havi pár vendéged lesz maximum ha tényleg jól nézel ki.De azok is olyan rondák lesznek hogy el is megy a kedved az egésztől. Egy lány bárhol talál magának szexpartnert,hülye lenne érte fizetni.
2019. szept. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez vegulis igaz.
2019. szept. 1. 22:09
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Próbáld ki ne higyj kettesnek, mert csak közhelyeket puffogtat. Tapasztald meg a valóságot és ne más baromságait hidd el. Vágj bele!
2019. szept. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Meg lehet próbálni, de készülj fel, hogy sokszor erőt kell venned majd magadon, ha ténylegesen pénzt akarsz szakítani. Nem csak a 100 kilós, hiányos fogazatú lányokra gondolok itt (bár valószínűleg olyanok is lesznek), hanem a különféle mentális nyavalyákkal küszködőkre is.

Nem állítok olyat, hogy tökéletes álomnők nem fognak meglátogatni, de azért a keserű realitás valszeg mégis az, hogy ők lesznek kisebbségben. Ugye a lány hirdetőket sem a "playboyok" látogatják elsősorban.

Én nem ítélem el a prostitúciót, sem férfi, sem női vonalon, de bizony ez is MUNKA, és néha bizony nagyon kemény. Szóval belekezdhetsz, de komolyan kell venni, különben nem fogsz menni semmire.

2019. szept. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Jani0011 válasza:
Amit én látok ott lányoknál,van aki direkt kéri hogy dagadt vagy nagy darab férfiask ne keressék,és roma származásuak sem,és minden esetben az aktus ovszerel megy máskép nem is hirdethetnek,van akit az nem zavar ez is változó de ha kiírodmeg egyébként sem vagy arra hogy köteles azokat fogatlan dagadt nöket fogadd.A másik jó ki kell gyujrjad magadat és sokáig kell hogy birjad az aktust amit nem tudom hogy érnek el de ezt a heteroktól meg is kérdezheted az oldalon egy üzenet formájában hátha segitenek vagy utánna is olvashatsz.Ami lehet nekem sem ártana.De van egy osta is hogy kitöl mi lehet kérned és mit nem mi az amit egyélbként válal és mi az amit nem készithetsz egy listát is stb..stb..szóval kiszürheted azt akit nem válalsz.
2019. nov. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!