Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Előfordult már, hogy nagyon...

Előfordult már, hogy nagyon megalázkodtatok valaki előtt, könyörögtetek valakinek, az illető mégis elutasította a kéréseteket?

Figyelt kérdés

2019. szept. 3. 13:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el a Kőszívű Ember Fiait, és véleményt kellett írni arról, hogy hogyan tetszett.


Belenéztem a filmbe, leírtam, hogy csak a filmet néztem meg részben, és hogy mi "tetszett" abban a 20 percben. Kettest kaptam, mert legalább foglalkoztam vele.

2019. szept. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Csak párkapcsolatban, nem akartam szakítani. De megbántam :D Jobb lett volna, ha akkor vége van. De szerencsére már ezt is "kinőttem".
2019. szept. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos igen, de ilyen gáz módon mint te, bocsi de nem :D bár ez már elég kamuszagú
2019. szept. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tanultál úgy, hogy jó szívvel adja a négyest?
2019. szept. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Előfordult, ráadásul az elutasítás sem volt egy kegyelmes fajta. Évekkel később felkeresett engem az illető, de egy szót nem szóltam válaszként. Nem azért, mert elutasított, hanem azért, ahogyan ezt tette.
2019. szept. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem fordult még elő, és elég kevés olyan szituációt tudok elképzelni, amelyben megtenném.
2019. szept. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!