Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha megbántok valakit bocsánato...

Ha megbántok valakit bocsánatot kérek mégis elutasítást kapok, ha engem bántanak meg akármilyen mélyen megbocsátok anélkül hogy mondaná az illető miért ezt kapom akkor vissza?

Figyelt kérdés

2014. jan. 1. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem mindent lehet megbocsátani. Attól függ ,hogy mit csináltál.
2014. jan. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Velem is kb ez szokott lenni...

Az aki nem bocsát meg neked nem tudja és nyilván nem is érdekli, hogy bezzeg te megbocsátasz másnak. Minden ember más. Valakinek elég egy bocsánatkérés és újra minden a régi. Én is ilyen vagyok. Bár az is ritka, hogy bocsánatot kérnek, de valaha bárki ezt tette nekem bőven elég volt, mert tudom, hogy az illető talán a büszkeségét hátra hagyva jött oda hozzám és ha valaki bocsánatot kér az azt jelenti, hogy fontos vagy számára..

Másoknak viszont hosszú idő kell, mire elfelejtik mit tett a másik.

A szóval minden ember más és ugyanezt lehetne kérdezni száz és száz dologgal kapcsolatban. Csak azért, mert te megbocsátasz vkinek nem jelenti azt, hogy neked is meg fognak.

2014. jan. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!