Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Holnap megyek botoxra. Férfi...

Holnap megyek botoxra. Férfi vagyok és a 30-as éveim elején. Emiatt tényleg egy B. i vagyok? A homlokom elkezdett ráncosodni és egy kis mérges ránc is megjelent. Szeretném ezt eltüntettetni.

Figyelt kérdés
csak vannak akik azt mondják egy férfi ne tegyen így. . .
2019. szept. 3. 22:34
1 2
 1/19 anonim válasza:
18%
Ettől nem leszel biszex ez nemi indentitastol függ
2019. szept. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%
Nezd, ha ettol jobban erzed magad, akkor ne foglalkozz masokkal. Az a te tested. Nem kell mondogatni masnak. De ne es at a lo tulso oldalata ezzel a plasztikaval!
2019. szept. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
*ne ess at a lo tulso oldalara
2019. szept. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
Kínai közmondás szerint: A bölcsesség nem jár mindig együtt a korral. A kor gyakran csak egyedül jön.
2019. szept. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
18%
#1 szerintem bµzira gondolt😂😂
2019. szept. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
29%
Nem kell ezeknek a sörszagú tahóknak ezt az orrára kötni... Elmész, hazajössz, senki nem tud róla. Csak nem úgy fogsz kinézni 40 éves korodra, mint egy szarrakás.
2019. szept. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
51%
Egy nőnek is azt mondják, hogy ne tegyen így, nyugi. Ha van bármi, ami fontolásra érdemes ezzel kapcsolatban, azok az egészségügyi szempontok, de úgy látszik, már döntöttél, szóval tárgytalan.
2019. szept. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
66%
Nem vagy normális bakker. Miért zavar? Te úgyse látod. Esetleg valaki mást zavar? Ugye hogy nem.
2019. szept. 4. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem a férfiaknak baromi jól áll a ránc. De te tudod.
2019. szept. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
92%

Nem vagy emiatt b..i, csak nem értelek téged. Egy-két ránc pont hogy vonzóbbá tesz egy férfit a nők szemében (ha egyébként ad magára, tudod, sport stb.). Meg egyébként is mindig ezzel kezdődik, egy ránc megjelenik: botox, az orrom egy picit túl "kampós", faragjunk le belőle, az állam se ideális: hopp még egy műtét, és így tovább. A végén pedig úgy nézel ki mint egy fiatal hüllő.

Én inkább belsőleg változtatnék, megkérdezném magamtól miért is gáz ha 30 évesen úgy nézek ki mint egy 30 éves. Miért akarom az életem egy olyan szakaszát meghosszabbítani ami csak a következőből veszi el az időt? Mert a társadalom a tizenéveseket isteníti és én bevettem a propagandát? Mert már nem engem céloz minden reklám? Ezért érzem én már most úgy hogy "öregszem"? Ahelyett hogy büszkén viselném hogy már van pár év mögöttem? Mert amúgy tényleg: még egy kicsi ránc is vonzóbb ha az illető elfogadja és felvállalja.

31/F

2019. szept. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!