Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok egy ilyen emberről?

Mit gondoltok egy ilyen emberről?

Figyelt kérdés

Mindenkit lenéz, egyfolytában kigúnyol másokat, ugyanakkor magával szemben is kritikus, de általában inkább a többi emberben keresi a hibát és nehezen viseli, ha beszólogatnak neki! Még a szüleivel él és, amikor nem tetszik neki valami, akkor el kezd csapkodni, borogatni és poharakat törni.. A múltkor az utcán is majdnem balhéba keveredett, ha én nem állítom le, akkor leütötte volna a gyereket.. kis híján nem sokon múlott, hogy nem olyan rég majdnem a gyogyóba kössön ki, de épp, hogy megúszta! Arra hivatkozik, hogy rossz gyerek kora volt és kinézték mindenhonnan.

Ismerem jó ideje, velem nem volt úgymond 'összetűzése', de nem tudom már sokszor mi tévő legyek.. ki mihez kezdene egy ilyen emberrel?

Alapvetően tud normálisan is viselkedni és nem feltétlen rosszindulatú, legalábbis velem nem az, de ezeket a gyakori kirohanásait sokszor nem tudom mire vélni!



#félelem #mérges #idegesség #indulat #agresszív #haragosság #pszichopata viselkedés #ijesztő megnyilvánulás #fel kapja a vizet
2019. máj. 18. 07:28
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

"Arra hivatkozik, hogy rossz gyerek kora volt és kinézték mindenhonnan."

Sok embernek volt rossz gyerekkora, de a normális emberek felnőve megpróbálják feldolgozni a gyerekkori traumákat, igyekeznek teljes, ép emberré válni, akár pszichológus segítségével is, és nem válnak egy dühöngő parajjá.

2019. máj. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

„nem olyan rég majdnem a gyogyóba kössön ki, de épp, hogy megúszta!”


Kár. Pedig az ilyen odavaló. Nem tudnád bejuttatni?

2019. máj. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%

Lenézés, gúny=bizonytalanság.Kell valaki akit magamnál lejjebb értékelhetek, hogy erősnek érezhessem magam, mert gyönge vagyok.


Másokban hibakeresés=félelem szembesülni önmagammal, pótcselekvés.


Csapkodás, borogatás=Egyszerű hiszti, egy 5-6 éves gyerek problémamegoldó stratégiája, hogy érvényesítse az akaratát, önállótlanság.


"Arra hivatkozik, hogy rossz gyerek kora volt és kinézték mindenhonnan."


Felelősség elhárítása.


Az érzelmi intelligenciát lenne érdemes fejleszteni.

2019. máj. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!