Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért akarja egy férfi, hogy...

Miért akarja egy férfi, hogy dicsőítsék?

Figyelt kérdés
2019. szept. 4. 12:16
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Nárcisztikus, azért?
2019. szept. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én nem tudom. Nem értem. Felnőtt ember.
2019. szept. 4. 12:19
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Mert kisebbségi komplexusa van. Vagy mert sikertelen minden területen és kompenzálni akar.
2019. szept. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem sikertelen. Egy rakás jó dolog van az életében. Szerintem egy felnőtt ember képes belátni, hogy mik a határai, mik a pozitív és negatív tulajdonságai. Miért kellene nekem állandóan a fellegekbe emelnem és csodálni ezekért a dolgokért? Nem tegnap ismerkedtünk meg. Egy kapcsolat kezdetén nyilván más impulzusokat kap az ember.
2019. szept. 4. 12:46
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Önimádat.
2019. szept. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Oroszlán?
2019. szept. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6. az.
2019. szept. 4. 13:41
 8/9 anonim válasza:
Hogy ha valamit csinál bármi legyen az tudasd vele, hogy jól csinálja és csak így tovább, hogy ne legyen trehány. Ha nincs megdícsérve például hogy le nyírta a füvet, akkor elmegy a kedve tőle és hanyag lesz.
2019. szept. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kapott elég dicséretet kiskorában. Vagy csak mert jólesik neki. A nőknek miért kell egy életen át bókolni, ha nem akarjuk megkapni, hogy biztos már nem is tetszik nekünk, meg így nem érzi magát szépnekm szexi nőnek mellettünk, és a többi? Mi lenne veletek, ha mikor szépen kiöltöztök, kifestitek magatokat, akkor átnéznénk rajtatok, és az emiatti durcát értetlenkedve fogadnánk, hogy de hát miért kell a folyamatos dicsőítés, főleg ennyi idő után minek vártok még mindig bókokat? Na ugye.
2019. szept. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!