Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Neked mi az a tevékenység,...

Neked mi az a tevékenység, amit órákig képes vagy csinálni, és utána szembesülsz vele, hogy elment az idő?

Figyelt kérdés
Ami annyira leköt,hogy képes vagy belefeledkeznj :)
2019. szept. 4. 14:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Bloodborne
2019. szept. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
alvás
2019. szept. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
64%
Munka
2019. szept. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
64%
Élő zenét hallgatni, gyakorlatilag bárhol. Jól elkéstem a munkából ma emiatt.
2019. szept. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Hobbiszinten fotózok, s mire a képeket kiválogatom, vízjelezem, akár egy fél délután is elmegy.
2019. szept. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
72%

Nyelvtanulàs (nagyon jo audidakta könyvem van feladatokkal ellenörzessel es nem untato kinlodtato stb)

Sport (ping-pong, valamikor hajnalokig jatszuk)

Munka (egy hét is elrohan nemhogy egy nap-adrenalinlöketes)

Takaritas otthon (ha csak egy helyseggel vegzek màr lement a nap, szoval olyan mint hoviharban havat lapatolni, nem làtni a végét kb)


Net, alvàs, filmek


Vagy egyszer hoztam haza egy kiscicat. A kertben leültem vele jatszani, mikor bementem a hàzba, anya vàltig meg volt gyözödve rola hogy en otthon sem voltam hova mentem el engedely nelkül egy fel napra, joformàn le voltam szidva.



De olyan is volt hogy a mosogépet néztem csak miközben mos, figyeltem a vizeloszlast, ruhàkon szarazon maradt részeket es vàrtam hogy mikor/melyik résznél nem mos vizzel sporolosan, hogy végre latom a vizet is, mert feltölti teljesen. Figyelgettem szàritàsnàl minek kattog mint amit vizbeszivas elött csinal, csak epp nem sziv be vizet, de valahogy megnyitogatja a vizszivo alkatreszt. Probaltam kitalàlni rendellenes e v nem. Azota sem tudom. Csak ezzel elvoltam pàr oràt.

2019. szept. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
64%

Red Alert 2

"Kirov reporting..." :DDD

2019. szept. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%
Sims
2019. szept. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
64%
Videok nezegetese, internetezes, gyk.
2019. szept. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
64%
Zene hallgatás,barkácsolgatás,maszti
2019. szept. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!