Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem merik az emberek a...

Miért nem merik az emberek a szemembe mondani, ha valami bajuk van?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor tapasztalom ezt, hogy a hátam mögött kibeszélnek, de a szemembe meg nem mernék megmondani a bajukat.


A párom nagymamája is úton útfélen hangoztatja, hogy ő az a típus, hogy ami a szívén az a száján, mindenkinek őszintén megmondja, ha baja van vele, de már nem egyszer visszahallottam a páromtól, hogy ő is a hátam mögött beszélt rólam. Ilyenkor hol van a nagyszájúság?


2019. szept. 4. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Félnek a következményektől. Félnek, hogy akinek megmondják, nem fogja őket komolyan venni. Egyszerű tehát: gyávaság.
2019. szept. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 alletta ***** válasza:
95%
vannak olyanok akik valóban a szemébe mondják a másiknak véleményüket, na, nekik van gerincük. a többiek csak a cart tudják keverni.
2019. szept. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Az emberek többsége gyáva, vagy ahogy ők hívják, konfliktuskerülő.
2019. szept. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Vagy fél, hogy agresszív leszel.
2019. szept. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!