Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan tudnék bosszút állni...

Hogyan tudnék bosszút állni egy lány osztálytársamon? Utál, próbál leégetni az egész suli előtt, folyton keresztbe próbál tenni nekem, ellenem fordította az egész osztályt, de nem meri a szemembe mondani hogy mi a baja velem. L

Figyelt kérdés
Csak az a baj, hogy nem tudom hogy állhatnék úgy bosszút hogy én ne jöjjek ki rosszul belőle mert én gondoltam arra h megveretem stb de akkor meg mehetnék a börtönbe. iskola váltás nem megoldható

2015. nov. 25. 14:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%

Mi értelme van lesüllyedni az ő szintjére? Nem leszel különb, és igenis rosszul jönnél ki belőle, megjegyzem, jogosan.


Ignorálni kell az ilyet, az fáj nekik a legjobban.

2015. nov. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%

gyilkolás az egyik kulcsszó???? remélem helyrejössz és nem csinálsz semmi butaságot.


Ha kis dolgokat szeretnél, akkor elgáncsolod és azt mondod, hogy ja bocs ez véletlen volt. Mindig nekimész, stb.


Ha nagyobbat, akkor ahhoz felkészülés kell, de pl. megtöltheted a táskáját valamivel, testnevelés előtt/után beleszarsz a táskájába...


de megveretés és gyilkosság? remélem nem tennél ilyet..

2015. nov. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Tanulsz mint az állat, elvégzed a sulit, felvesznek valami menő egyetemre, azt is színötössel elvégzed, utána keresel egy sokat fizető állást. Veszel nagy házat, nagy kocsit, családot alapítasz, sok gyerek miegymás, aztán az osztálytalálkozón megmondod neki, hogy ő mekkora egy lúzer.
2015. nov. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Menny hozzá és kérdezd meg miért csinálja e hatalmas unlogikus viselkedést.

Ha nem kommunikációképes, Mindent amihez köze van ignorálj.

2015. nov. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

unlogikus :D:D:D:D

még angolul sem :D

2015. nov. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha éget, akkor csak dumával tudod beégetni!

Jobbnak kell lenned mint ő!

Csaj vagy Te is?

2015. nov. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
igen lány vagyok. de az a baj hogy ő népszerű az osztályban és kb mindenki a barátja. és nem tudom mi a f#sz baja van velem...
2015. nov. 25. 16:06
 8/14 anonim ***** válasza:

Ismered azt a mondást, hogy "visszanyal a fagyi"? Én ezt használnám a te helyedben. Anno, mikor iskolás voltam volt egy lány, aki néha szeretett hencegni másokkal, mert olyan kis beképzelt volt. Egyszer az egyik lánytól elvette a tankönyveit meg a tolltartóját és nem adta vissza. Így az a lány türelmesen megvárta az alkalmat, hogy megleckéztesse. Amikor az utálatos csaj nem figyelt a cuccaira, ő elvette és nyugodtan odalépett hozzá és közölte, hogy ha nem adja vissza a cuccait, az ő cuccainak is annyi! Erre megijedt és vissza adta! Az egész osztály az okos lányt dicsérte, mert ügyesen vágott vissza.



Ha ilyesmit csinál veled, vágj vissza:


"Tudod, mi a te bajod? Az, hogy nem neveltek meg téged a szüleid. Ráadásul nem szeretnek téged, mert ha igazán szeretnének, akkor normális lennél!"


"Azért engem szekálsz, mert saját magaddal van a bajod! Ráadásul KIHASZNÁLOD az egész osztályt! És még őket nevezed a te barátaidnak! Igazi barátok nem csinálnak ilyet! Ők nem a te játékszereid!"


"Megértem, hogy utálsz engem, de tisztességesen lehet viselkedni, nem úgy, mint egy ovis!"


Ez persze a helyzettől függ!

2015. dec. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Csajszi,van egy iszonyat jó dumám de ezt gyakorolni kell mert ha a szemébe nézel és egy picit is megakadsz elbuktad mert talál rajtad egy gyene pontot. A mondat: Én nem utállak és nem akarom hogy elmenj másik suliba, mert nekem mindegy hogy itt vagy vagy egy kil
2015. dec. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
Anyukám mindig azt mondta hogy észre se vedd mert akkor csak jobban fel húzod őket. Nos én nem hittem anyukámnak és te se fogsz most nekem ebbe biztos vagyok. De 15 évesen nekem is volt egy ilyen csaj, mondjuk nekem voltak az oldalamon más csajok is megfogalmaztam egy szuper beszólást, begyakoroltam és amikor a csajszi szemébe kellett néznem elszavaltam neki de úgy hogy közbe végigi a szemébe néztem, nem is pislogtam csak mondtam és mondtam mire a lány egyre jobban rezzent össze és amikor már teljesen a hatalmamba kerítettem a szemébe nevettem porig alázva így őt többet hidd el nem zavart. Figyelj hogy.amikor beszélsz végig nagyon méllyen nézz a szemébe, legyél lekezelő ne hagyd hogy a mondandódba közbevágjon és nyert ügyed lesz.
2015. dec. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!