Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hölgyeim, uraim! Nektek...

Hölgyeim, uraim! Nektek számít valamit a párotok múltja?

Figyelt kérdés
Egyáltalán kíváncsiak vagytok rá, befolyásolna valamit? Nem jobb lenne tudni,hogy mégis milyen mentalitású embert ismertünk meg a párkapcsolat terén?
2019. szept. 4. 16:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Persze, hogy érdekel.
2019. szept. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
És ha nem akar róla beszélni azzal az érvvel,hogy a múlt az múlt,akkor még nem ismertük egymást,és,hogy akkor mit csináltam ahhoz nincs közöm?!
2019. szept. 4. 16:40
 3/23 nemaRendőrség ***** válasza:
Amit elmond meghallgatom, de különösebben nem kérdezősködök
2019. szept. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Nem fogom kirántani belőle, kivéve ha emiatt velem is furcsán viselkedik. Ha bízik bennem egy idő után úgyis elmondja.
2019. szept. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

EZ elég sok mindentöl függ.

Az nem érdekel, hogy hány barátja/barátnöje volt korábban, de az igen, ha biszex, mert az zavarna.

Az esm lényeges, hogy korábban bulizott vagy sem, illetve mennyit, de ha függö volt, azt tudnom kellene szerintem.

Azt is fontos lenne tudni, ha van gyereke az elözö vagy alkalmi kapcsolatokból, mert ez nem mellékes dolog.

Emellett ha a törvénnyel volt konfliktusa, azt is sezrintem el kellene mondani.


Tehát nem lehet sem egyértelmüen igennel, sem nemmel válaszolni.

Ami hatással lehet a kettönk kapcsolatára, arról kellene beszélnie, ami nem befolyásölhatja, arról nem feltétlen.

2019. szept. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

5-ös!

Igen..jól leírtad, de engem azért az zavarna,hogy miért nem beszél a múltbeli kalandjairól,kapcsolatairól. Így jogosan gondolhatom azt,hogy a mai szuper interaktív világban még talán kommunikálhatnak is.Ha már a párom elmondja,hogy voltak kalandjai előttem,akkor a személye kilétét is tudni szeretném. A másik dolog.. az exek, vagy ha csak 1db ex mit keres a facebook ismerősei között és néha néha miért kell lájkolni? Erre meg azt válaszolná,válaszolta,hogy velem van, és engem engedett a házába,velem kel,fekszik engem vállalt fel és nem mást!

2019. szept. 4. 17:05
 7/23 anonim ***** válasza:
52%
Ha a múlt az múlt, akkor ő nem része a jövőmnek. Szeretném tudni, hogy vert-e már meg nőt például. Ha titkolózik, nincs bizalom, ha nincs bizalom, nincs kapcsolat.
2019. szept. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát engem az olyan jellegű részletek, amilyenekről te írtál (exek, kalandok) speciel nem érdekelnek, az sem, hogy az enyémen kívül milyen nemekhez vonzódik. Inkább az extrém esetekre igaz, hogy tudni szeretnék róluk, mondjuk ha agyonvert vagy megerőszakolt volna valakit.
2019. szept. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
A kommentedet olvasva nem lep meg, hogy neked nem akar elmondani semmit. Baromira lényegtelen, hogy ki volt az ex, kikkel kavart pontosan, az esetleg ne mesélje el, kivel milyen pózban csinálta? Jesszusom. Az is lényegtelen, ha facebookon ismerősök de még az is, ha szóbaállnak egymással ha nem váltak el haragban. Vannak emberek, akik képesek normálisan kezelni a szakítást és nem akarnak utána úgy csinálni, mintha a másik soha nem létezett volna. A múltból szerintem csak az számít, ami az illető jellemére ad rálátást, például hogyan kezelte a konfliktusokat a kapcsolataiban, hogyan bánt az előző párjaival, illetve azok, amiket az 5-ös írt.
2019. szept. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Az 5-ös vagyok újra.

Az nem érdekel, hogy kik az exek, ugyanis ök tényleg a múlt.

Az sem zavar, ha valamelyik vagy akár több ex is ismerös, és tartják a kapcsolatot, elvégre attól, hogy nincsenek együtt, még ismerik egymást. Az exekre féltékenykedni a lehetö legostobább dolog, ök már tényleg a múlt, és valószínüleg okkal.

nEkem sokkal nagyonn problémát jelentene egy olyan ember, aki a régebbi kapcsolatait kitörli teljesen az életéböl, mert akkor nem is igazán voltak fontosak, és akkor igen nagy az esély, hogy én sem számítok neki emberként sem semmit.

2019. szept. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!