Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hölgyeim! De nagyon őszintén!...

Hölgyeim! De nagyon őszintén! Volt már olyanra példa, hogy külsőre egyáltalán nem tetszett egy ffi, de mégis kíváncsi voltatok rá, hogy milyen valójában, és kerestétek a társaságát?

Figyelt kérdés
Nyilván itt olyanra gondolok főleg akiket egyébként is milliószor láttok, pl falubeli, vagy egy buszon utaztok stb stb..Esetleg létezik olyan,hogy az etiket miatt, vagy mert jó napotok volt rámosolyogtok és próbáltok beszélgetésbe bonyolódni a számotokra jelentéktelen illetőkkel? Vagy erre nagyon nincs esély, kizárólag csak olyannak akik tetszik valamennyire?
2019. aug. 26. 19:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%

Őszinte leszek, gondolom emiatt le is fognak pontozni. :(

Aki külsőre nem tetszik az iránt nem érdeklődöm, mint férfi iránt, nem szeretnék ismerkedni vele. Beszélgetni általános dolgokról bármilyen külsejű emberrel szívesen beszélgetek, pl villamosmegállóban, vagy egy boltban, de ha nem tetszik külsőre, akkor abból sosem lesz ismerkedés. Viszont van több olyan barátnőm is, akinek nem fontos a külső, hanem pont a belső a lényeges. Ők meg úgy működnek hogy ha megismerik az embert belülről és szimpatikus nekik, akkor külsőre is elkezdik vonzónak látni. Szerintem ezt embere válogatja.

2019. aug. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Szerintem ez butadág,hogy a nők rusnya,torzonborz férfiak iránt érdeklődnének,vagy flörtölnének hátha megtetszik a belső tulajdonsága meg ilyesmi. Nem..én ebben nem hiszek.

Viszont olyan ténylegesen van,hogy X nő szó szerint leokádná azt a bizonyos férfit, a barátnőjének meg nagyon tetszik. Ilyenre van péda rengeteg. Erre mondják azt,hogy zsáner és izlés kérdése!

2019. aug. 26. 19:47
 3/13 A kérdező kommentje:
De lényegében a kérdés nem az ismerkedésről szól. Rámosolyogni valakire, sokat beszélni vele,hülyéskedni olykor olykor vagy gyakran lájkolni valakit csak akkor lehet ha tetszik is külsőre?
2019. aug. 26. 19:57
 4/13 anonim ***** válasza:

Akkor a kérdésed a haverkodásra vonatkozik? Az független a külsőtől.


És igen én sem akartam elhinni, hogy van ilyen, mert én sem tudok ilyet csinálni hogy utólag tetszik meg külsőre. De van.

2019. aug. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Mielőtt bárki pálcát törne felettem, mindenki legyen majd saját önmagához őszinte,és dilemmázzon el kicsit a válaszomon.

Én 34 éves ffi vagyok. Az előttem író, és egyébként sok emberkéktől hallom, (nemektől függetlenül)hogy haverkodni,barátkozni lehet, és tudnak olyan személyekkel is akik nekik egyáltalán nem tetszenek külsőre.

Ezt én soha nem értettem. Senki ne gondoljon egy ellenszenves figuránal,mert nagyon nem vagyok az!De aki nem szimpatikus, és külsőre bem jön be, vagy mert áöplatlan,rengeteget bagózik stb.. az nálam a haverkodási körből is kiesett. Egy az,hogy eleve nem tudnék hülyéskedni sem egy csunyácska, vagy számomra nem vonzó nővel, de szerintem a második dolog fontosabb amit megemlítek.. tegyük fel,hogy kedves vagyok egy nekem"nem a zsánerem" nőhöz..mondjuk mert nem vagyok bunkó vagy mert a közösségi helyzet úgy kívánja. Ezt ő gondolhatja úgy is,hogy tetszik nekem meg ilyesmi nem, ha már illedelmesen a szemébe nézek és úgy beszélgetek vele valamennyit. Ez csak a későbbiekben neki lesz rossz,mert hiú ábrándokat fog kergetni, és mivel gondolom egy csúnyácska nőkkel kevesen kommunikálnak az életben, így fantáziálhat és bele élheti magát,jééé..ez a csávó észre vett és dumáltunk hurrá.. ez csak azt jelentheti,hogy bejövök neki (gondolja a csaj) vagy,hogy én akarok tőle valamit. Pedig nem.

De hiszem,hogy nagyon sok nő tudna hasonlo szituációt,esetet mondani amikor a férfi többet hitt.

A lényeg,hogy Nem!!! Én haverságból sem veszek észre olyan nőt aki nekem nem tetszik.

2019. aug. 26. 20:29
 6/13 anonim ***** válasza:

Igen volt ilyen és a barátnőm már akkor közölte velem, hogy ha nem tudná biztosan , hogy nem tetszik nekem a srác akkor azt hinné, hogy szerelmes vagyok belé.

Hát..egy éve kellett mire rájöttem, hogy tényleg...:D

Most itt fekszik mellettem a lakásban és boldogok vagyunk, hogy összejöttünk immár 2 éve...:)

Amúgy igen pontosan csak annyi volt , hogy kerestem a társaságát, mert mindig jól éreztem magam mellette ..innen indult és ennyi..:)

2019. aug. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hm..Milyen érdekes a világ! Lényegében szerintem nincs pontos válasz erre

a kérdésre!

2019. aug. 26. 20:35
 8/13 A kérdező kommentje:
Na jó.. nálam is volt olyanra példa,hogy valahogy sokáig egyáltalán nem vettem figyelembe a hölgyeményt. Nem tudom,hogy miért, de tényleg nem nagyon találtam vonzónak,pedig nem volt annyira csúnya csaj.. de valamiért nem fantáziáltam róla. Aztán jött olyan korszak amikor szinte közvetlen közelről találkoztam vele naponta,és akkor jöttem rá,hogy jééé..milyen szép bőre,szeme és illata van,ráadásul igényes és velem kedves. Ezt eddig azért nem vehettem észre mert soha nem voltunk közvetlen face to face viszonyban. Sokat számít egyébként a közvetlen kommunikáció, mert mondjuk 20 méterről nem igazán látjuk jól az illetőt, és vonásait. De még 3 méterről sem :)
2019. aug. 26. 20:44
 9/13 anonim ***** válasza:

ja amúgy egyszer volt már velem olyan is, hogy már nagyon régóta nem volt párom , már mindenkitől azt hallgattam , hogy válogatós vagyok stb.. és akkor jött egy részeg bulizós éjszaka és egy srác...(nem volt köztünk semmi) annyira emlékeztem belőle, hogy szépnek találtam a szemét. Felvett facebookra ismerősei közé, én meg elkezdtem nézegetni..tudtam, hogy közös a hobbink, elképzeltem valamilyennek és 1 évig nézegettem facebookon.

Aztán egy barátnőm összehozott vele egy találkát...na hát az valami hihetetlen volt...már a hangját amikor meghallottam tudtam , hogy na neee nem...

tulajdonképpen minden mozdulata, mindene taszított.

A hangja, az illata minden...

Kedves volt de ennyi.

Olyan buta voltam , hogy elkezdtem elhinni az embereknek , hogy válogatós vagyok ezért elkezdtem vele találkozgatni, de csak haverkodni...

aztán egyre inkább rájöttem , hogy nem megy ez nekem.

Nehezen tudtam ebből kimászni, aztán egy alkalommal feljött hozzám és fenn aludt az albérletemben .(nem volt köztünk semmi)

Aztán talán másnap már nem is emlékszem hogy volt pontosan megint feljött és már nem is tudom idegességből is nem is tudom miért lehet hogy kellett egy sokkhatás hogy eltudjam neki mondani , hogy hagyjuk ezt az egészet és megcsókoltam.

Ellentmondásosnak tűnik de így volt..

és nagyon nem volt jó..

az a minden porcikád beleremeg de rossz értelemben csók..

jaj nagyon kellemetlen volt , viszont még ott akkor megmondtam neki, hogy vége ezt most azonnal hagyjuk abba.

szegény nagyon sajnáltam őt, de muszáj volt valahogy abbahagynom a magam által kreált butaságot.

Van az a helyzet amikor valaki szimplán nem jön be elsőre de mégis vonzódsz a személyiségéhez és van az a helyzet amikor minden porcikád érzi és tudja, hogy taszít téged az a másik férfi.

Csak én is buta voltam mert elhittem másoknak , hogy hülye vagyok és azt hittem , hogy ha majd sokszor sokszor találkozok vele akkor megtetszik.

Mert kedves ...

Volt , hogy már szenvedtem ebben a helyzetben és elkezdtem nézegetni a képeket amin rajta van , hogy hátha megtetszik kerestem valamit ami tetszik benne..szinte görcsösen próbáltam elérni , hogy legalább egy kicsit megtetsszen de nem...hát utólag visszagondolva hatalmas nagy baromság volt részemről.

Na ilyen nincs , hogy valaki taszít és egyszer csak beleszeretsz csak azért mert kedves.

Viszont olyan hogy elsőre nem jön be , de van benne valami ami mégis tetszik olyan nagyon is van...:)

szóval na minden lehetséges..:D

2019. aug. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor ha jól értem neked csak korodbeli dekoratív emberek teszik ki a környezeted. Hiszen az idősek nem tetszhetnek a koruk miatt, emiatt nem is beszélgetsz velük. A fiatalokkal ugyanez a helyzet.
2019. aug. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!