Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismertek olyan lányt, aki...

Ismertek olyan lányt, aki nagyon szégyelli a pukizást/kakilást, a hasgörcsöt is vállalva szorongatja a legtöbb helyzetben?

Figyelt kérdés

2019. szept. 5. 10:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy lányt aki szégyelli a pukizást a lányok részéről 😀
2021. ápr. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
De eltudom képzelni hogy sunyiban könnyen kiengedi a pukit 😀
2021. ápr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Csomor Zoltán válasza:

Üdv, leirom a veemenyem hatha meg olvassa valaki. Nos, egy gyereknel ahogy az egy kommentelo mar irta, annyi valtja ki a szekeles szegyelleset, hogy a szulő(k) kinevetik, kicsufoljak, megszidjak, meg ha nem rossz szandekkal is. Pl. “ jujj de büdit kakiltunk, pfujj de büdi a kakid, üntyüm püntyüm. Ez a gyermekben szegyenerzetet kelt, es minden egyes szekelesnel szegyenerzese lesz. Megha viccelődve is mondja, ez egy egy-ket eves gyereknel sajos nagyon negativ hatassal lesz.

En egyszer, amikor kapcsolatunk elejen ott aludtam a páromnal, es reggel mennem kellett volna wc re, elszaladtam a mcdonalds ba. A problemaval nincs egyedul a hugod, de javasolt egy szakember segitseget kernie ha nem akar egesz eleteben szorongasban elni amikor wc re kell mennie. Üdv.

2021. júl. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#13 sadstory...
2021. júl. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos szint után mindenki kiengedi sunyiban a pukit, még közösségben is. Van amikor már tényleg nehéz visszatartani, és a wc-zésnél is lehetetlen nem kiengedni ha jönni akar 😀
2021. okt. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!