Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj e ha nem érdekel már...

Baj e ha nem érdekel már semmi más sem az edzésen kívül, nem akarok karriert, barátokat, barátnőt, csak erős akarok lenni?

Figyelt kérdés

Az életben egy vesztes vagyok,egy életképtelen lúzer,csóró vagyok,21 évesen még mindig szűz,a szüleim úgy kezelnek,mint egy 10 évest és a seggem alá raknak mindent,holott nekem elegem van ebből és önálló akarok lenni.Egyetemen,egy büfészakon tanulok jelenleg,amivel nem lesz jól fizető munkám és csóró leszek,talán el se helyezkedek vele és megyek majd a gyárba betanított munkára.


Szóval egy lúzer vagyok.Beletörődtem abba,hogy soha nem fogok kelleni senkinek és már nem is érdekel.Ha nem kell senkinek sem megfelelnem,akkor úgy élek ahogy akarok.

Lemondtam már az életről.

Már csak az edzés van,semmi más nem számít.Az edzés legalább jól megy.Nem kell barátnő,minek?Legalább ki vagyok gyúrva és erős lehetek.Nem akarok megfelelni egy nőnek,úgyis csak egy vesztes leszek mindenki szemében,utálom az életemet,de nem is érdekel már



2019. szept. 5. 12:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%
Kérsz egy zsepit Bianka?😒
2019. szept. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok,nem tudom ki az a Bianka
2019. szept. 5. 12:29
 3/19 anonim ***** válasza:
53%

Nem úgy viselkedsz

Légy férfi a picsogás helyett

2019. szept. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
Amíg így vinnyogsz és hisztizel, ne csodálkozz hogy senki sem kezel úgy, ahogy szeretnéd.
2019. szept. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem akarok emberi kapcsolatokat,hagyjanak békén.Nem kell nő
2019. szept. 5. 12:47
 6/19 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy luzer. Semmirol nem maradtal meg le, en mar csak tudom. Miert ertekeled le magadat? Lehet h pont ez latszik rajtad.
2019. szept. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Mert semmit sem értem el az életben
2019. szept. 5. 13:03
 8/19 anonim ***** válasza:
89%
Tudnám miért írtad le ennyiszer, hogy nem akarsz emberi kapcsolatokat, meg nőt. Pont, hogy nagyon is szeretnél, ez jön le az írásodból.
2019. szept. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Férfi kell neked . :D
2019. szept. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
De ezen lehet segitni. A testepites mar valami. Tuzz ki celokat! Pl. masokon segits, majd meglatod milyen jol fogod magadat erezni tole.
2019. szept. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!