Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Komolyan ennyire nem lehet...

Komolyan ennyire nem lehet elfogadni ha egy lány magas?

Figyelt kérdés
Nos, én egy 180 feletti lány vagyok, ezt kihasználva aktívan sportolok. Mindig is magas voltam, és valamennyivel a kortársaim felett jártam centikben. Tehát az ember megszokja a csodálkozásokat és a poénosan betakart bunkóságot, de sokszor felidegesít. Szóval csak érdekelne (mivel a tények ellenében nem igazán vagyok biztos ebben) hogy tényleg ennyire brutálisan abnormális dolog ebben a mai igazán menő, divatos és egyforma világban lányként magasnak lenni?

2019. szept. 5. 18:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis. Mindig is lesznek bunko emberek, tisztelet a kivetelnek, de ezek az ember az élő fába is belekötnek.
2019. szept. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, aki eltér az átlagtól, az mindig feltűnő, és mindig vannak neveletlen emberek, akik szóvá teszik vagy kimutatják. Teljesen mindegy, milyen tulajdonságról van szó. Kilógsz az átlagból, ez tagadhatatlan. Ettől még persze bunkóság emiatt beszólni, de akkor is lesz, aki beszól.
2019. szept. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Számomra egy pozitív dolog lenne. Ritkán látok 180+ magas lányt.

23F

2019. szept. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%

Tudod a FÉRFIAK, megőrülnek a magas, hosszú lábú, elegáns nőkért.


FÉRFIAK a kulcsszó, FÉRFIAK között mozogj, és rájössz, hogy mekkora kincs van a birtokodban.


A törpe, ecsethajú tini majmokkal ne foglalkozz, a nyomorult 160 centijükkel csak sipítozzanak.

2019. szept. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is 180 feletti nő vagyok. Sok bántást és csúfolást kapok felnőttként, felnőttektől is.

Az emberek ilyenek sajnos (tisztelet a kivételnek). Ne foglalkozz az ilyenekkel. Egyrészt nem tehetsz a magasságodról, másrészt szerintem kifejezetten csinosak a magas nők. Öreg korodban sem leszel alacsony, ez is pozitívum szerintem.

Én imádom, hogy pl kisszék nélkül be tudom csukni otthon az ablakot. Vagy munkahelyen anélkül elérem a cuccaim, hogy felállnék. Sokszor jól jön a magasság szerintem. Próbáld a pozitívumokat keresni és leszarni a debil embereket.

2019. szept. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én picit irigykedve nézem magas nőtársaimat, olyan elegánsak a hosszú végtagjaikkal. :) De jól szólt az első, sajnos sokan tahók, és mindenbe belekötnek, de olyanok is vannak, akik nem fogják fel, hogy amit/ahogy mondanak, az bántó lehet. Nekem speciel abból van elegem, hogy gyakran hallom, a „jaj, de sovány vagy!” felkiáltást, holott nem vagyok anorexiásan vézna, sportolok is, csak épp nem híztam még el középkorú nőtársaim többségével ellentétben. Ez a felkiáltás pont úgy hangzik, mintha valakinek azt mondanák, „jaj, de kövér vagy!”, amit azért szerencsére általában magukban tartanak az emberek. Szóval szerintem sokan egyszerűen híján vannak az empátiának vagy faragatlanok.
2019. szept. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én meg nagyon alacsony vagyok (152 cm, 15 éves lány létemre), nekem meg ezért szoktak beszólogatni. Bármit megadnék, ha legalább a 160at sikerülne egyszer elérnem 😞.
2019. szept. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 173 cm vagyok, ami szerintem nem is számít annyira hű, de magasnak, de engem is szoktak b..aszogatni, hogy milyen magas vagyok.. Az emberek bunkók.
2019. szept. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Küldő: Szánalmas69

Címzett: Ismeretlen válaszoló

Időpont: ma 18:38

Előzmény: A kérdésre írt válasz: Komolyan ennyire nem lehet elfogadni ha egy lány magas?

"Én meg nagyon alacsony vagyok (152 cm, 15 éves lány létemre), nekem meg ezért szoktak beszólogatni. Bármit megadnék, ha legalább a 160at sikerülne egyszer elérnem 😞."


Az üzenet: Amilyen kis törpe vagy a pofád biztos egy magasságban van a f**zommal. Legalább sz**áskor nem kell lehajolnod.



Kedves (vélhetőleg) #4! Elárulnád, hogy mi volt a baj a kommentemmel? Nem emlékszem, hogy akár téged, akár bárki mást sértegettem volna, ellenben a te szavaid - bevallom - nem estek valami jól, habár mások véleménye (főként idegeneké) egyáltalán nem izgat. Ezúton is kérlek, hogy amennyiben még visszanézel ehhez a kérdéshez, válaszolj nekem egy apró kérdésre: mivel érdemeltem ki ezt az üzenetet? Előre is köszönöm a válaszod, a kerdezőtől pedig bocsánat, amiért nem a kérdésre válaszoltam.

2019. szept. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

4. vagyok. Nem én írtam a privátokat!

Nekem is írt, be is másoltam ide őket, de törölték!

2019. szept. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!