Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogyha kiírok...

Miért van az, hogyha kiírok egy kikezdhetetlen és tényleg elgondolkodtató vagy érzékeny kérdést, akkor sose kapok rá 2-3-nál több választ?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy linkelhetném-e ezen kérdéseimet a szabályzat alapján, úgyhogy inkább nem teszem, de csalódott vagyok, amiért alig kaptam rá választ az adott kérdésemre. Lehet azért, mert senki nem tud igazán rá válaszolni, annyira igaz és elgondolkodtató a kérdésem és rátapintok egy olyan érzékeny pontra, amire mások se tudnak igazán érdemben reagálni?

2019. szept. 5. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Az is előfordulhat, hogy éppen azok az emberek nem látták a kérdésedet, akik válaszolni tudtak volna.
2019. szept. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1: Ez sem igaz, mert véleménykifejtéses, "reakcióvadász" kérdésekről van szó, nem lexikális tudást igénylő kiírásokról, mint pl. a természettudomány/számítástechnika kategóriában.
2019. szept. 5. 22:09
 3/10 anonim ***** válasza:
Erre való a kiemelés-
2019. szept. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Thispain ***** válasza:
Az itt lévők nagy százaléka valószínűleg csak a figyelemfelkeltő kérdéseket veszi észre/találja érdekesnek. Egyébként tudsz írni egy példát?
2019. szept. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sokan más kategóriába írják... :D Nő, pasi, pia, gyerek, ez megy itt a legjobban. Ja és a fogyás. Viszont, ha valami fogykos hangnemben írod ki, akkor felháborodnak és jönnek válaszolni. Ez meg az ezoban jó trükk. Annyi a lényege a mondandómnak, hogy az emberek sokszor csak a felháborító/beteg kérdésekre mennek, ha már helyesen, normálisan írsz, nem nagyon aggodalmaskodnak és borulnak ki a kérdésen. De ugye ez a téma is lentebb van, amit írsz... Én is kevés választ szoktam kapni, de úgy bármire, mert normális hangnemben kommunikálok és nem beteg a sztori, nem kapják fel.
2019. szept. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Elküldenéd privátban?

Már érdekel hogy mik lehettek ezek a transzcendentális új létsíkon rezonáló kérdések, mert én az utóbbi két napban alig láttam jó kérdéseket.


Lehet hogy csak átfutottam felette...

2019. szept. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Mert itt nagyrészt agyhalottak írogatnak, tisztelet a kivételnek. Én se kapok soha normális vàlaszt értelmes kérdésekre.. vannak olyan gyökerek, akik abban lelik itt örömüket, ha valakit csak úgy oltogatni kezdenek, minthogy inkább hozzá se szólnának a kérdéshez. Az a jobbik eset, ha hozzá se szól, akkor legalább tudja hogy nem tud értelmes választ adni. Nem fáraszt a fszságaival.
2019. szept. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tudod az ember nem azért jár ide, hogy regényt írjon az elgondolkodtató kérdéseken agyalva. Ezt csak akkor teszik meg, ha annyira nagyon megérinti őket. Szívesebben adok egy gyors tanácsot, mint hogy 10 percig írkáljam a meglátásaimat egy bölcs kérdésről. Ezt inkább a barátaimmal, vagy a párommal csinálom, velük is szóban, nem írásban. Kevesen fogják egy névtelen oldalon kiborítani a lelküket, főleg mert ki tudja milyen tahók fognak belekötni a válaszába. Szóval talán ne így próbálj elmélyült beszélgetésekbe belemenni, hanem baráti társaságban.
2019. szept. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Konkrét példák nélkül a fenti kérdésed érdemben megválaszolhatatlan.
2019. szept. 6. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én nagyon szépen megfogalmazott, nehezen félreértheto kérdéseket tettem fel, egy nap alatt 11 válasz volt utóbbinál. Az olvasásról kérdeztem.


A többi kérdésemnél is 2-6 válasz legalább van. Írd ki máshogy a kérdést.

2019. szept. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!