Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azt mondta rám egy férfi,...

Azt mondta rám egy férfi, hogy piaci légy kategória vagyok. Kire mondják ezt pontosan?

Figyelt kérdés
Akkor mondta ezt nekem az a férfi, amikor tudomására adtam, hogy szeretem.

2019. szept. 7. 19:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mitől, hogy nem vagy az esete??
2019. szept. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Attól, hogy megbántott.
2019. szept. 7. 23:57
 13/16 anonim ***** válasza:
23%
Nem bánthatott meg, ha azt sem tudtad, hogy mit jelent!!
2019. szept. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy valami tapadós idegesítő, háborgató hülyét.
2019. szept. 11. 22:30
 15/16 anonim ***** válasza:
73%

13-as! Te nagyon vicceske vagy. XD Kajak, ilyenekert jovok fel nevetni, utana meg sirni....Ha valaki nem tud egy általános kifejezest, akkor mar belé lehet rúgni?? Grat. az értékrendedhez. :(( Szép estét neked is! ;)


Őszintén sajnálom Kérdező! De legalább megláttad egy olyan oldalát a srácnak, ami valljuk be nem túl vonzó... :(( Így nem kergetsz többé hiú ábrándokat! Ismeretlenül is kívánom, hogy légy rajta minél hamarabb túl, és gyorsan felejsd el. Egyébként meg jól tetted, hogy elé álltál, lehet mérgében mondta, mert így már nem tudja húzni az agyadat...

2019. szept. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
91%
A csávó nem tudja mitől döglik a légy.
2019. szept. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!