Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor fog kiállni valaki a...

Mikor fog kiállni valaki a magas és egyben molett nőkért?

Figyelt kérdés
Vannak, akik az atlagos magasságú-vékony nőket éltetik, olyan is, aki az átlagos magasságú-molett nőket, vagy az alacsony-átlagos testalkatú/vékony vagy molett nőket dicseri és olyan is, aki a magas-vékony nőket. De mi van a magas, ám de vaskosabb, duci nőkkel, akik a férfiak többségénél magasabbak, vagy egy magasak? Értük miért nem lobbizik senki sem? Miért nem születnek például elismero cikkek róluk? (Most pont egy ilyen cikkbe futottam bele, ami az alacsony-duci nőkért emel szót, mintha az lenne a leghatranyosabb kombináció.)
2019. szept. 8. 09:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Mik ezek a kérdések :D miért kéne kiállni? Akkor kezdjenek elhisztizni a magas vékony, alacsony kövér stb nő és férfi is? Állj ki magadért.
2019. szept. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Arra gondolok, hogy vannak már ilyen csoportok, közösségek es cikkeznek arrol, hogy miért jo alacsonynak lenni, miért jó ducinak lenni, miért jó magasnak lenni, de arról senki nem beszél, hogy milyen magasnak es még molettnek is lenni. Amúgy igaz, nincs más választásom, minthogy felvallalom, hogy ilyen vagyok és kész.
2019. szept. 8. 10:05
 3/15 anonim ***** válasza:
31%
Ha nem tetszik fogyj le... Mit kell hisztizni?
2019. szept. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
27%
Bullshit!
2019. szept. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsot, már rengeteget fogytam (közel 30 kilót), de elertem azt a bizonyos határt. Kértem tanacsot orvostól is, aki megmondta hogy a parametereim szerint normális alkat vagyok, de az alkatomon, sulyelosztason nem tudnak orvosilag segiteni. Ennél vekonyabb pedig csak akkor lehetek, ha feladom a mostani életemet, a munkámat , szakmamat stb es a fitneszre teszem fel az életemet, vagyis hivatásszerűen edzenek es alakformalnek, amit tulzasnak erzek, hiszen nem azert tanultam hosszú évekig egyetemen , hogy mindent eldobjak most.
2019. szept. 8. 10:30
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ott van Rádió Eszter190+cm, 100+kg.

Imádnivaló, példa értékű humorista.

Hidd el, ő eleget kiáll magáért.

2019. szept. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát állj ki te, kezdd el!
2019. szept. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%

Miért kell mindig a dagadtakért kiállni?

A sovány emberekért ki áll ki, hiszen a disznók többsége rendszeresen ócsárolja a náluk vékonyabb embereket.

2019. szept. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

En soha nem ocsaroltam senkit sem. Persze ez fordítva nem igaz.


Sajnalom, hogy ilyen ellenerzeseket váltottam ki, de köszönöm a tanulságot.

2019. szept. 8. 10:53
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
Első világ beli problémák, de komolyan... Azt kéne már mindenkinek felfognia hogy a társadalom nem tartozik senkinek se, se dicséretekkel, se "elismerő cikkel", se semmivel. Szól ez ennek a kérdezőnek, meg a többi ilyen kérdés feltevőjének. Ha te vagy én vagy bárki sz.rul érzi magát a bőrében azt helyrehozni nem egy rakás vadidegen ember, hanem kizárólag az adott illető feladata. Könnyebb kívülről várni a megerősítéseket, kevésbé melós ha azoktól érzed jól magad, csak azok korántsem olyan megbízhatóak. Van aki azt mondja "de jól nézel ki", pedig mondjuk csak az udvariasság beszél belőle, semmi több (vagy fatfan nevű hőn "szeretett" GyK felhasználónk esetében a kangörcs). Egy kegyes hazugság is lehet akár, nem fogod tudni megállapítani 100%-ra hogy mennyire gondolja ezt. Ha meg valaki nem azt mondja amit hallani szeretnél (hanem mondjuk kövér bálnának hív) meg fogsz sértődni, valójában nem is azért amit mondott hanem mert TE engedted hogy a külvilág határozza meg az értékedet mint ember.
2019. szept. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!