Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nőiesség kriteriuma, hogy...

A nőiesség kriteriuma, hogy valaki alacsony legyen? Ha valaki magas, az eleve nem nőies?

Figyelt kérdés
Ezt a megjegyzest kaptam mostanaban.
2019. szept. 7. 18:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Nem is tudom...de komolyan. Sajnos kicsit talán tényleg nem. Mint egy alacsony pasi. Van aki elfogadja szereti őket de nem illenek bele abba a tipikus iratlan nőiesseg férfiasság sablonba. Nőként valahogy a “drabális” kifejezes jut eszembe a tul magas nőkröl és ez sajnos nem egy nőies jelzo
2019. szept. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Dehogy. Magas nő is lehet nőies. Azért mert valaki magas, nem azt jelenti, hogy nagydarab. Meg sokaknak tetszenek a hosszú lábak.
2019. szept. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Akkor a modellek nem nőiesek? Szerintem pont hogy a magas nők a nőiesebbek. Egy alacsonyra sokszor gyerekként tekintenek.
2019. szept. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem mi denki olyan extrém vekony, mint a modellek. Egyebkent szerintem mostanra a modellek inkabb ilyen uniszexnek tűnnek, de lehet, hogy csak a rajuk adott ruhák miatt, amik most nagyon trendik.
2019. szept. 7. 18:56
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Charlize Theron 177cm.
2019. szept. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%

Az egész az összképtől függ. Pont valamelyik nap láttam egy magas nőt a villamoson. Nagyon nőies és csinos volt, pedig magasnak mondanám már. Karcsú volt és szép, nőies stílusa volt. Abszolút NŐ volt.

Van olyan is, aki szintén magas, de hozzá molettebb, nagy darab. Tulajdonképpen az ilyen típus is lehet nőies és csinos, csak úgy kell öltözködni. De láttam már magasabb nőt, aki brutál igénytelenül nézett ki. Koszos edzőcipő, formátlan farmerban, valami rock zenekaros fekete pulóver, igénytelen hajjal.. nah az ilyenre mondom, hogy trampli.

Ugyanez igaz az alacsonyabb nőkre is.. nem a magasság függvènye az, hogy nőies-e valaki vagy sem.

Ezenkívül a személyiség is sokat dob a dolgon. Valaki igazi nőnek születik, valaki fiúsnak, de lehet csiszolódni, csak elhatározás kérdése.

2019. szept. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A nőiesség nem a magasságtól függ.

Viszont sok férfi magánál alacsonyabb párt keres.

Ha ehhez még hozzávesszük hogy a magas nő is nála alacsonyabbat, akkor sakk-matt!

2019. szept. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha 155centi vagy,akkor szerinted nőies vagy?

Nem.

Gyerekes. És ez csak a magasságod miatt.

A nőiesség szimbóluma a nagy mell,ha kicsi a melled nem tartanak nőiesnek.

Ha 155centi vagy kis mellekkel és mellé vékony vagy, akkor gyereknek fognak nézni 40 évesen is.(messziről és hátulról tuti)


Van, aki nőies nőnek születik és van, aki nem. És csak a külsőségekről van szó.

2019. szept. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
En azt vettem eszre, hogy a pici nőket azért kedvelik kobban a ferfiak, mert ők olyan kis védelmezni valóak. Egy olyan nőt, aki magasabb a ferfiak 80%-nál azt senki nem "akarja megvedeni". Egy ferfi szerintem kevésbé érzi magát dominánsnak egy ilyen nő mellett. Főleg, ha nem törékeny testalkat.
2019. szept. 7. 20:48
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem kritériuma, legalábbis szerintem. A lényeg, hogy ember-, és normális legyen.
2019. szept. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!