Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hétfőtől kezdődik az iskola...

Hétfőtől kezdődik az iskola és nagyon félek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hétfőn kezdődik a félév és mivel elsős vagyok, ezért nagyon félek. Nem ismerek senkit a szakról, se a karról, fogalmam sincs, merre vannak a termek és csak úgy általánosságban rettegek az egésztől.
2019. szept. 8. 10:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Senki se úgy kerül oda hogy tudja ezeket a dolgokat
2019. szept. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

En is igy vagyok vele, azt tudom hova kell menni, az orarendem megvan. Fuzet tollak is. Tobbi majd jon magatol. Tudom nagyon ijeszto az egesz de legyel nyitott, kedves mindenkivel. Lesznek ott meg sokan akik igy ereznek mint te.

En mar a masodik egyetemem kezdem igy, ne aggodj majd ahogy telnek a napok konnyebb lesz.

Mikor elsos nappalis bsc szakos voltam beultem egy felsobb eveseknek valo nemet orara ugy hogy a sajatom lekestem :D

2019. szept. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Neked még csak most kezdődik a suli :O :I
2019. szept. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
gondolom egyetemista
2019. szept. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tanúsíts érdeklődést minden iránt ha valamit nem tudsz, kérdezd meg mástól, kérj útbaigazítást. Senki sem pottyant tudással az égből. Tarts a többivel, aki ugyanoda akar menni, ahová Te. Érdeklődni kérdezni nem szégyen. Hajrá!
2019. szept. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is holnap kezdek egy továbbképzést, még azt sem tudom, hol van a képzés helyileg :D

Csak engem nem izgat túlzottan.

2019. szept. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj beszélgetést kezdeményezni. Mondjuk leülsz az előadóterembe emberek közé, és bemutatkozol a melletted ülőknek.
2019. szept. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne félj, a 90% pont így kezd. Legyél kedves, mosolyogj, köszönj azoknak, akikkel egy órán vagy, ha nem tudsz valamit, kérdezz bátran. A legrosszabb, ami történhet, hogy ő sen tudja, de akkor meg rögtön van egy közös pont. Légy érdeklődő, de ne túl tolakodó. Nem lesz semmi baj, millióan túlelték mar az első napot előtted, és most is csomóan fogjak veled együtt átélni. 😁
2019. szept. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs okod félni, mert az egyetem teljesen más, mint a középiskola.


Könnyebb barátkozni még akár csendes, különc figuraként is. Bennem például mások szerint van valami fura, ezért általános + középsuliban sokat féltek velem barátkozni, nehogy miattam égjenek be.


Ma már nem félnek velem barátkozni, még tök jó arcok sem.

2019. szept. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%

Hát félj! 🙂

Aztán idővel majd megtudsz mindent.


De javaslom, hogy legyél jóban a TO-s csapattal, meg érdeklődj, amennyit csak tudsz! 🙂

2019. szept. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!