Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Előre félek a hétfőtől. Mit...

Előre félek a hétfőtől. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Hétfőn folytatódik az iskola és én bevallom, hogy félek. Az unokahúgom, aki osztálytársam is, minden alkalmat megragad, hogy megszégyenítsen. Az iskolában szinte minden lány rajtam nevet, mert 19 évesen még szűz vagyok. Nem szeretem az olyan tapadós, nőies ruhákat, hanem inkább az olyan bővebb, kicsit fiúsabb típusú rucikat hordok, nem mázgálom és sminkelem magam, ezek miatt el van terjesztve rólam, hogy leszbikus vagyok. Ellentétben az unokahúgommal, mivel én kicsit testesebb vagyok (167 magasságomhoz 69 párosul) inkább olyan francia bugyikat szeretek hordani. Persze az van, hogy egy igazi nő tangát hord. Már nagyon elegem van a sértegéseiből. Nem tudom, hogy attól, hogy én nem adom oda magam bárkinek és nem simnkelem magam szerteszét, miért nem vagyok igazi nő.

2016. jan. 2. 17:38
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
98%
Üsd agyon.
2016. jan. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
98%

nem értem egyátalán miért mondtad el,hogy szűz vagy? ez magánügy.

a többi is rád tartozik.

amúgy valamiért azt hinné az ember,hogy 18-19 évesek már toleránsabbak.

unokahúgod meg baromi kedves lehet,hogy ezt csinálja..én biztos szólnék pár szót a nagynéninél,hogy azért állíthatná magán a kislánya.

2016. jan. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
97%
Másoknak semmi közük ahhoz, hogy szűz vagy-e vagy milyen bugyit hordasz, ez miért nyílt információ? Amúgy kétlem, hogy a lány osztálytársaid közül senki nem szűz, inkább nem vallják be. Attól, hogy te nem sminkeled magad és fiúsabb ruhákat hordasz, nem vagy sem kevésbé nő, sem kevésbé értékes ember. A kedves unokahúgod nyilván abban talál örömet, hogy azokat alázza, akiken talál valami kifogásolni valót. Keress olyan barátokat, akik a személyiségedért kedvelnek, akikkel hasonló az érdeklődésetek és szívesen töltitek együtt az időtöket, a barmokat meg próbáld látványosan ignorálni.
2016. jan. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
98%
terjeszd el hogy nemi beteg:-D..áhh csak vicc volt, minden csoda három napig tart. én egy családi ebéd közben, mindenki előtt kérném meg hogy ne bántson téged többet az iskolában. Ha normálisak a rokonaitok jól leszidják majd a kis rüfkét.
2016. jan. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
91%

Figyelj,én 25 évesen vesztettem el.Ekkor lett először barátom is.Középsuliban 3 évig bántottak,azt hitték leszbikus vagyok.Nem is voltak barátaim.

Én sem vagyok/voltam túl nőies,én is bő cuccokba jártam nem sminkelem magam most se.

Szóval sok a hasonlóság köztünk én 165 cm és 69 kg vagyok!

Kitartás,ha gondolod irj privit!

Én is pont ezeken mentem át:(((


Gondolhatod miken mentem át...

2016. jan. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
92%
Fogat kiüt, hajat kitép.
2016. jan. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
87%

nem normális az unokahugod ;)


és mindenképp beszélj az anyjával.


és hogy komolyan ez legyen a téma...eléggé gáz és ez az ő agyi szinvonalára vet rossz fényt

2016. jan. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Nem mondtam el, hogy szűz vagyok, ő mondta el mindenkinek, én meg úgy voltam vele, hogy minek tagadjam. Volt két éve barátom, nyolc hónapig jártunk is, de szakított velem, mert amikor a szexre került volna sor, kértem hogy most ne, mert még nem álltam akkor készen.
2016. jan. 2. 18:02
 9/39 anonim ***** válasza:
85%

Valahogy nem tudják elviselni az ilyenek hogy Te normálisan gondolkodsz és nem akarsz csak azért pasizni, hogy megfelelj az elvárásaiknak!

Helyesen teszed! Egyébként szerintem is lehetne szólni az unokahúgod anyukájának, lehet hogy azt sem tudja mit csinál az ő kicsi lánya!

2016. jan. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
80%
Szólj be neki! Neki mik a hibái?
2016. jan. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!